Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Muzeum zaprasza na EDD 2017
ImageBOK - Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza na spotkanie "Smaki dziedzictwa - Kresy dzieciństwa", które odbędzie się 28 września (czwartek) o godz. 17.00 w Muzeum Regionalnym, ul. Niepodległości 17. Spotkanie to organizowane w ramach tegorocznych obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa, będzie przybliżeniem zwyczajów, które panowały na dawnych Kresach Wschodnich wraz z opisem potraw, które gościły na tamtejszych stołach. Wykład poprowadził Romualda Mironiuk - Makowska, prezes Stowarzyszenia Miłośników Kresów Wschodnich.

Więcej…
 
Mistrzostwa Polski NW za nami
Image09 września, w pięknej Puszczy Barlineckiej a także na znakomicie położonym Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, odbyły się  V Mistrzostwa Polski Nordic Walking, otwarte zawody biegowe na dystansie 10 km oraz Mistrzostwa Europy Nordic Walking na stadionie. Impreza w Barlinku jest również elementem cykli: Pucharu Bałtyku, Korony Wielkopolski i Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego.
Więcej…
 
Zapraszamy na kolejny Rajd Sienkiewiczowski SP 4  Latarnik
ImageSerdecznie zapraszamy na  rodzinny RAJD SIENKIEWICZOWSKI, którego myślą przewodnią będzie „Latarnik” Henryka Sienkiewicza. Rajd odbędzie się 20.09.2017 o godz.16.00, a tegoroczne hasło brzmi: „Niech światło latarni Sienkiewicza prostą drogę do wiedzy naszym uczniom wytycza”. Proponujemy przebranie się w stroje w klimacie morskim (pirat, marynarz, rybak, latarnik, żeglarz).

Więcej…
 
Muzeum zaprasza na wernisaż
ImageBOK - Muzeum Regionalne w Barlinku zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Małgorzaty Boguckiej "A to moja bajka właśnie". 05 września (wtorek) godz. 17.00 Muzeum Regionalne, ul. Niepodległości 17. Małgorzata Bogucka jest uczestnikiem tegorocznego XXII Międzynarodowego Pleneru Ceramiczno - Malarskiego "Piękno ukryte - Barlinek 2017". Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Więcej…
 
Wrzesień w kinie Panorama
ImagePo dwóch miesiącach wakacyjnej przerwy, Kino Panorama zaprasza ponownie już od 02 września. W tym miesiącu mamy dla Państwa PREMIEROWO, najnowszy film Patryka Vegi „Botoks” a także „Dunkierkę” i coś dla tych, którzy boją się klaunów, czyli „To”. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych widzach. We wrześniu będziecie mogli obejrzeć najnowsze przygody „Minionków”, powspominać „Wakacje z Rudym” i przekonacie się jak wygląda „Mała wielka stopa”.
Więcej…
 
Super nagroda na Mistrzostwach Polski w Europejskiej Stolicy Nordic Walking!
ImageWśród uczestników zawodów zostanie rozlosowana wspaniała nagroda-  Luksusowy weekend dla dwóch osób w Barlinku (nagroda zostanie rozlosowana wśród uczestników zawodów powyżej 18 roku życia)!
Więcej…
 
Wernisaż Eugeniusza Molskiego
ImageBOK - Muzeum Regionalne w Barlinku, serdecznie zaprasza na wernisaż malarstwa i rzeźby, artysty plastyka Eugeniusza Molskiego. Otwarcie wystawy "Piękno odkryte", odbędzie się 31 sierpnia (czwartek) o godz. 18.00 w Europejskim Centrum Spotkań przy ul. Leśnej 1.
Więcej…
 
Narodowe Czytanie 2017 w Bibliotece Publicznej w Barlinku.

ImageW sobotę 2 września 2017 roku o godzinie 11 zapraszamy do Parku obok Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9 w Barlinku.


Więcej…
 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6005867 Gościem