Perełki Turystyczne
E. Lasker Trail
We recommend
Pracownia Ceramiki zaprasza na wystawę
ImagePracownia Ceramiki Unikatowej działająca przy Barlineckim Ośrodku Kultury, serdecznie zaprasza na zakończenie roku szkolnego i wystawę prac dzieci z Ogniska Ceramicznego. Wernisaż odbędzie się 13 czerwca o godz. 17.00 w Pracowni Ceramiki Unikatowej, ul. Podwale 9. W tym roku zaprezentowane zostaną kafle ceramiczne, wykonane do dekoracji pomieszczeń Szpitala Barlinek sp. z o.o.

Read more...
 
BOK zaprasza na letnie półkolonie

ImageBarlinecki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat na letnie półkolonie „Kreatywne Wakacje z Małym Inżynierem w Barlinku”. Ilość zajęć: 35 godzin (poniedziałek-piątek godziny 9.00-16.00), opieka w godz. 8:00-17:00.


Read more...
 
Zapraszamy na Euforię Dźwięku 2017
Image16-17 czerwca ekipa Euforii Dźwięku powraca na Barlinecką plażę z nowym projektem I LOVE POLAND ♥! Specjalnie na Wasze życzenie - magiczna plaża w Barlinku zapełni się po raz kolejny, ze sprawdzonym polskim składem!Wyobraźcie sobie już dziś, biało-czerwoną oprawę i scenografię sceniczną, mocne nagłośnienie i oświetlenie, wyjątkowy klimat imprez, który od 10 lat panuje na imprezach marki Euforia Dźwięku!

Read more...
 
Muzeum zaprasza do udziału w wystawie
ImageMuzeum Regionalne w Barlinku zaprasza wszystkich Państwa tworzących swoje dzieła sztuki w domowym zaciszu, do wzięcia udziału w Wystawie Twórców Nieprofesjonalnych. W wystawie mogą wziąć udział osoby indywidualne, które ukończyły 16 lat i chcą zaprezentować swój dorobek artystyczny.Forma i technika prac dowolna - obrazy olejne, akwarele, rysunek, grafika, haft, rzeźba. Wystawa planowana jest w miesiącu sierpniu.
Read more...
 
Dzień Dziecka z Kinem Panorama
ImageKino Panorama zaprasza wszystkie dzieci na specjalny seans filmowy z wyjątkowymi atrakcjami. 04 czerwca w niedzielę, oprócz projekcji bajki "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski", organizatorzy przygotowali mnóstwo słodkości i wiele prezentów - wszystko z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Obdarowani zostaną wszyscy najmłodsi widzowie. Niespodzianki będą wręczane przed seansem o godz. 16.00 i przed godz. 18.00.
Read more...
 
Czerwiec w kinie Panorama
ImageZapraszamy wszystkich widzów na ostatnie, przed wakacyjną przerwą, seanse w Kinie Panorama. Przerwa ta nie oznacza jednak, że miłośnicy filmów nie będą mogli obejrzeć dobrego kina. W lipcu i sierpniu bowiem, już po raz II odbędą się Letnie Wieczory Filmowe w Europejskim Centrum Spotkań. Szczegóły wkrótce. Tym czasem w czerwcu, zapraszamy na m.in. najnowsze „Smerfy”, „Piratów z Karaibów” a także „Strażników Galaktyki 2”.
Read more...
 
Letnia Biesiada Pełczycka
ImageBurmistrz Pełczyc, Rada Miejska w Pełczycach oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Pełczycach zapraszają na Letnią Biesiadę Pełczycką. 09 - 10 czerwca Stadion Miejski. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
Read more...
 
III NOC BIBLIOTEK  II NOC MAGII Z HARRYM POTTEREM
ImageBiblioteka Publiczna – Barlinecki Ośrodek Kultury zaprasza odważnych i ciekawych świata czytelników w wieku 9 – 13 lat na jedyną i pełną wrażeń II Noc Bibliotek pod hasłem „Noc magii z Harrym Potterem”. Impreza jest częścią ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek” i  rozpocznie się 3 czerwca 2017 r. (sobota) o godz. 18:00 i potrwa do 23:00 w BOK,
ul. Podwale 9. 
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Town Transport
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Counter
Jesteś 5982320 Gościem