Perełki Turystyczne
E. Lasker Trail
We recommend
Wrzesień w kinie Panorama
ImagePo dwóch miesiącach wakacyjnej przerwy, Kino Panorama zaprasza ponownie już od 02 września. W tym miesiącu mamy dla Państwa PREMIEROWO, najnowszy film Patryka Vegi „Botoks” a także „Dunkierkę” i coś dla tych, którzy boją się klaunów, czyli „To”. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych widzach. We wrześniu będziecie mogli obejrzeć najnowsze przygody „Minionków”, powspominać „Wakacje z Rudym” i przekonacie się jak wygląda „Mała wielka stopa”.
Read more...
 
Super nagroda na Mistrzostwach Polski w Europejskiej Stolicy Nordic Walking!
ImageWśród uczestników zawodów zostanie rozlosowana wspaniała nagroda-  Luksusowy weekend dla dwóch osób w Barlinku (nagroda zostanie rozlosowana wśród uczestników zawodów powyżej 18 roku życia)!
Read more...
 
Wernisaż Eugeniusza Molskiego
ImageBOK - Muzeum Regionalne w Barlinku, serdecznie zaprasza na wernisaż malarstwa i rzeźby, artysty plastyka Eugeniusza Molskiego. Otwarcie wystawy "Piękno odkryte", odbędzie się 31 sierpnia (czwartek) o godz. 18.00 w Europejskim Centrum Spotkań przy ul. Leśnej 1.
Read more...
 
Narodowe Czytanie 2017 w Bibliotece Publicznej w Barlinku.

ImageW sobotę 2 września 2017 roku o godzinie 11 zapraszamy do Parku obok Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9 w Barlinku.


Read more...
 
Zapraszamy na kolejne wielkie zawody nordic walking w Barlinku!.
ImageW tym roku już po raz kolejny V będziemy rozgrywać  Mistrzostwa Europejskiej Stolicy Nordic Walking  Barlinka. Zapraszamy również wszystkich pasjonatów biegania do wzięcia udziału w otwartych zawodach biegowych  na dystansie 10 km. W tym roku w Barlinku zostaną również rozegrane pierwsze w historii Mistrzostwa Europy  NW na stadionie. Serdecznie zapraszamy widzów gwarantujemy wiele ofert  na stadionie.
Read more...
 
Królowa Puszczy zaprasza na spacery do swoich włości.
ImageBarlinecka puszcza jest wyjątkowo piękna latem. W lipcową sobotę odwiedziliśmy Puszczę Barlinecką uprawiając nordic walking. Spotkaliśmy się z Królową Puszczy w Gościnnym Ośrodku Wypoczynkowym Janowo. Obecność Królowej była również atrakcją dla turystów wypoczywających w Ośrodku .Wielu gości otrzymało widokówkę i robiło sobie zdjęcia pamiątkowe.
Read more...
 
Zapraszamy na wernisaż artystów nieprofesjonalnych
ImageBOK - Muzeum Regionalne zaprasza na wernisaż wystawy artystów nieprofesjonalnych "Chodnikowy wernisaż". 09 sierpnia godz. 17.00 (środa) Muzeum Regionalne w Barlinku, ul. Niepodległości 17.

Read more...
 
Ruszają II Letnie Wieczory Filmowe
ImageZapraszamy wszystkich mieszkańców Barlinka a także turystów, na pierwszy w te wakacje, weekend z Letnimi Wieczorami Filmowymi. Startujemy 14 i 15 lipca. W piątek mamy dla Państwa tradycyjne już „Filmowe grillowanie z Międzychodem”, aromatyczną Ahmad Tea London a także coś dla wszystkich, którzy lubią się bać – „Obecność 2”.  Nie zmieniły się godziny projekcji oraz miejsce. Zapraszamy więc o 21.30 do Europejskiego Centrum Spotkań przy ul. Leśnej. Tam będą czekały wygodne leżaki, ciepłe koce i konkursy z nagrodami.
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Town Transport
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Counter
Jesteś 5989170 Gościem