Perełki Turystyczne
E.Lasker-Route
Wir empfehlen
Wernisaż Eugeniusza Molskiego
ImageBOK - Muzeum Regionalne w Barlinku, serdecznie zaprasza na wernisaż malarstwa i rzeźby, artysty plastyka Eugeniusza Molskiego. Otwarcie wystawy "Piękno odkryte", odbędzie się 31 sierpnia (czwartek) o godz. 18.00 w Europejskim Centrum Spotkań przy ul. Leśnej 1.
Weiter …
 
Narodowe Czytanie 2017 w Bibliotece Publicznej w Barlinku.

ImageW sobotę 2 września 2017 roku o godzinie 11 zapraszamy do Parku obok Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9 w Barlinku.


Weiter …
 
Zapraszamy na kolejne wielkie zawody nordic walking w Barlinku!.
ImageW tym roku już po raz kolejny V będziemy rozgrywać  Mistrzostwa Europejskiej Stolicy Nordic Walking  Barlinka. Zapraszamy również wszystkich pasjonatów biegania do wzięcia udziału w otwartych zawodach biegowych  na dystansie 10 km. W tym roku w Barlinku zostaną również rozegrane pierwsze w historii Mistrzostwa Europy  NW na stadionie. Serdecznie zapraszamy widzów gwarantujemy wiele ofert  na stadionie.
Weiter …
 
Królowa Puszczy zaprasza na spacery do swoich włości.
ImageBarlinecka puszcza jest wyjątkowo piękna latem. W lipcową sobotę odwiedziliśmy Puszczę Barlinecką uprawiając nordic walking. Spotkaliśmy się z Królową Puszczy w Gościnnym Ośrodku Wypoczynkowym Janowo. Obecność Królowej była również atrakcją dla turystów wypoczywających w Ośrodku .Wielu gości otrzymało widokówkę i robiło sobie zdjęcia pamiątkowe.
Weiter …
 
Zapraszamy na wernisaż artystów nieprofesjonalnych
ImageBOK - Muzeum Regionalne zaprasza na wernisaż wystawy artystów nieprofesjonalnych "Chodnikowy wernisaż". 09 sierpnia godz. 17.00 (środa) Muzeum Regionalne w Barlinku, ul. Niepodległości 17.

Weiter …
 
Ruszają II Letnie Wieczory Filmowe
ImageZapraszamy wszystkich mieszkańców Barlinka a także turystów, na pierwszy w te wakacje, weekend z Letnimi Wieczorami Filmowymi. Startujemy 14 i 15 lipca. W piątek mamy dla Państwa tradycyjne już „Filmowe grillowanie z Międzychodem”, aromatyczną Ahmad Tea London a także coś dla wszystkich, którzy lubią się bać – „Obecność 2”.  Nie zmieniły się godziny projekcji oraz miejsce. Zapraszamy więc o 21.30 do Europejskiego Centrum Spotkań przy ul. Leśnej. Tam będą czekały wygodne leżaki, ciepłe koce i konkursy z nagrodami.
Weiter …
 
Muzeum zaprasza na warsztaty motanek
ImageBOK - Muzeum Regionalne zaprasza na warsztaty lalek motanek. 22 lipca (sobota) godz. 11.00 Europejskie Centrum Spotkań, ul. Leśna 1. Ilość miejsc ograniczona. Konieczne wcześniejsze zapisy do 15 lipca włącznie pod nr tel. 95 7461 889 bądź osobiście w Muzeum Regionalnym, ul. Niepodległości 17. Koszt warsztatów to 6 zł/osobę (materiały). Zajęcia poprowadzi Viktoriia Velmyseva z Ukrainy.

Weiter …
 
Nordic Walking z młodymi artystami z Gorzowa Wlkp .
ImageSpotkanie z techniką nw i spacer po Puszczy Barlineckiej . Grupa młodych malarzy i fotografików z MDK Gorzów od kilku lat realizuje  w Barlinku letnie warsztaty artystyczne. We wtorek odbyło się spotkanie z instruktorem nw Katarzyną Mielcarek. Przecież Barlinek to Europejska Stolica Nordic Walking. Zapraszamy na takie spotkania z instruktorami nw w Barlinku !!!!
Weiter …
 
<< Anfang < Vorherige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nächste > Ende >>

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kommunikation
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Besucherzähler
Jesteś 5982702 Gościem