Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Przedszkole Pod Topolą poznaje nordic walking.
ImageDziś cztery przedszkolne grupy : Biedronki, Mądre Sówki, oraz Krasnoludki 1 i 2 z Przedszkola Pod Topolą w Barlinku . Pod czujnym okiem instruktora Katarzyny Mielcarek i wsparciu Olgi Napierały uczyły się co to jest rekreacja nordic wal king .Spotkanie każdej grupy pełne uśmiechów i zainteresowania kończyło się pamiątkową fotką pod największymi na świecie kijami nw. Gratulujemy Panią Opiekunką ..dzieci i były przemiłe spisały się na medal . Do zobaczenia na szlaku nw w Europejskiej Stolicy Nordic Walking.
Więcej…
 
Zapraszamy do Dziedzic
ImageStowarzyszenie Przyjaciół Dziedzic zaprasza na spotkanie z Muzeum Woldenberczyków i Wsi dziedzice. 28 kwietnia (sobota) godz. 12.00 - Dziedzice 45. W programie m.in. prezentacja warsztatów, zwiedzanie muzeum, program artystyczny, prezentacja malarstwa oraz poczęstunek.
Więcej…
 
Majówka 2018 program
ImageBurmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na „Polską Majówkę na ludowo”. 03 maja od godz. 16.00 – Rynek Miejski w  Barlinku. W programie: Zespół Śpiewaczy „Sonata”, występy młodych barlineckich wokalistów, koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Ina” z  Goleniowa, nauka tańców, wspólny polonez, występ Roberto Zucaro i Mario Carota oraz koncert Andrzeja Szpaka.                                                                                                                           
Więcej…
 
Photo Day Barlinek

ImageSpotkanie fotografików pod takim właśnie hasłem miało miejsce 21. kwietnia w Europejskim Centrum Spotkań. W wydarzeniu tym wzięło udział   dwudziestu  pięciu fotografików nie tylko z Barlinka. Byli to: Renata Stankiewicz, Agnieszka Ampuła, Paweł Ampuła, Bronisław Pilich z Gorzowa Wielkopolskiego, Thomas Preuss z Prenzlau, Mieczysław Zbigniew Deremacki z Goleniowa, Krzysztof Grzywna, Urszula Grzywna z Dębna ,Danuta Olszewska, Radosław Szajda, Jerzy Wawrzyniak, Agnieszka Andrzejewska, Grzegorz Przybylski, Bartłomiej Kromer, Magdalena Pędziszczak, Mirosław Sulikowski, Anna Brodowicz, Krzysztof Strzelecki, Tomasz Gaładyk, Krzysztof Krawczyk, Marcin Wołk,  Mateusz Zych,  Tomasz Sikorski, Andrzej Ligenza i Katarzyna Mielcarek z Barlinka.

Więcej…
 
Spotkanie w Muzeum Cafe
ImageBOK - Muzeum Regionalne zaprasza kolejne spotkanie z cyklu Muzeum Cafe. Tym razem, zapraszamy Państwa na wykład Andrzeja Rudnickiego "Polacy - Żydzi. Wspólna historia dwóch narodów".

Więcej…
 
XXII Gala Taneczna Fabryki Tańca Barlinek - zaproszenie
ImageFabryka Tańca Barlinek, serdecznie zaprasza na XXII Galę Taneczną, która odbędzie się 21 kwietnia (sobota) o godz. 14.00 oraz 17.00. Koncert odbędzie się na sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w dniach – 10, 12, 17 i 19 kwietni w sali widowiskowej BOK od godz. 16.30.

Więcej…
 
Las w malarstwie - zapraszamy
ImageBOK - Muzeum Regionalne w Barlinku, Nadleśnictwo Barlinek, Wielkopolski Park Narodowy oraz ZAP Oddział Wielkopolski, zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa "Artyści a las". 12 kwietnia (czwartek) godz. 17.00 Muzeum Regionalne, ul. Niepodległości 17. W części artystycznej spotkania wystąpi Feeling Dance Group.

 
Więcej…
 
Kwiecień w Kinie Panorama
ImageKwiecień to zarówno Święta Wielkanocne jak i najnowsze propozycje dla miłośników kina. Kino Panorama zaprasza na pełen humoru „Wieczór  gier”, nowe przygody Lary Croft i najnowszą polską komedię „Kobieta Sukcesu”. Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych widzach. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy „Gnomeo i Julia: Tajemnica zaginionych krasnali”, „Traktorek Florek - nowe przygody” a także „Luis i obcy”.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 5993064 Gościem