Perełki Turystyczne
E.Lasker-Route
Wir empfehlen
Koncert FEELING
ImageGrupa taneczna FEELING i Barlinecki Ośrodek Kultury zapraszaja na gale taneczną, która odbedzie się 14 czerwca 2007 roku o godzinie 17.00 w sali widowiskowej BOK. Bilety do nabycia u tancerek, trenera i w Panoramie we wtorki i czwartki od 18.00 do 20.00.
Weiter …
 
Górka Pełczycka

Image23 maja tuż po godz.18, odbyła się już trzecia impreza Barlineckiej Grupy Kolarskiej. Wzięło w niej udział 13 zawodników. Trasa miała odległość 10 km i była podzielona na dwa etapy. Pierwszy przejazd to start przy firmie Pyrmo, punkt kontrolny w Wierzchnie i powrót tą samą drogą. Meta znajdowała się w tym samym miejscu co start. Każdy zawodnik startował co dwie minuty.

Weiter …
 
Gratka dla kolekcjonerów!
Z okazji XV Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Pamięci
dr E. Laskera zostanie wydana limitowana seria karty pocztowej.
Będzie do nabycia w CIT po rozpoczęciu Festiwalu!

 

 
Targi Turystyczne Market-Tour w Szczecinie

ImageCentrum Informacji Turystycznej  zapraszało do Barlinka i okolicy na Targach Turystycznych Market-Tour w Szczecinie. 11,12,13 maja. Wielkim zainteresowaniem cieszyło stoisko Barlinka, które zostało wzmocnione prezentacją Hotelu ALMA HOTEL&SPA  i Pensjonatu „Pod Sosnami”. Wiele osób szukało informacji o agroturystyce, innych noclegach oraz atrakcjach regionu. Szczególne wrażenie zrobiła Królowa Puszczy Barlineckiej, która przekazała pozdrowienia dla wszystkich gości pikniku.

Weiter …
 
CZWARTKOWY SALON MUZYCZNY

ImageNa majowy koncert muzyki kameralnej zapraszamy w dniu 24.05 br. o godzinie 18.00 do siedziby Towarzystwa Miłośników Barlinka przy ul. Sądowej 8 (Termin zmieniliśmy na prośbę Radnych). W koncercie wystąpią:
Jolanta Wołkońska – harfa
Elżbieta Podleśny – flet
W programie między innymi suita na flet i harfę Alana Hovhanessa (1911-2000) „The Garden of Adonis”.
Prowadzenie koncertu – Mikołaj Szczęsny.

Weiter …
 
Dzień Niezapominajki
ImageZ okazji DNIA NIEZAPOMINAJKI  Centrum Informacji Turystycznej życzy wszystkim by nigdy nie zapominali wesołych  i wspaniałych  chwil w życiu, by nigdy nie zapominali o najbliższych i oczywiście nie zapomnijcie o zaproszeniu do Barlinka!
 
CIT zaprasza turystów do Barlinka na Dniu Europy w Kostrzynie

ImageEurodystrykt Oderland-Nadodrze (EDON) działa juz od 1994 roku od 30.03.2007 wśród członków EDON jest również  Barlinek. Barlinek prezentował swoje walory turystyczne na Dniu Europy Eurodystryktu Oderland-Nadodrze (EDON) 05.05.2007. Z programem artystyczno-kulturowym wystąpiło 17 polskich i niemieckich gmin.

Weiter …
 
Otwarcie sezonu turystycznego 2007

ImageBOK , CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ i BARLINECKI KLUB PTTK „BOBRUSIE” zapraszają na:
Otwarcie Sezonu Turystycznego 2007 w Barlinku - 3 MAJ 2007
„Rajd rowerowy i pieszy oraz nordic walking”
W programie – otwarcie rajdu: Rynek Miasta godz. 14.00
Atrakcyjna trasa rajdu, pokaz Nordic walking, stół młyński - poczęstunek, koncert na Barlineckim Rynku. Zapraszamy do galerii.

 

Weiter …
 
<< Anfang < Vorherige 181 182 183 184 185 186 187 188 189 Nächste > Ende >>

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kommunikation
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Besucherzähler
Jesteś 6038924 Gościem