Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Presto wyśpiewał zwycięstwo

ImageBarlinecki Zespół Wokalny Presto wyśpiewał  zwycięstwo  na V Festiwalu Piosenki Żeglarskiej w Myśliborzu. Presto w składzie siedmiu osób wykonało 2 utwory „Rzeka” i „W drogę..”. Laureatem II miejsca również zostali artyści Barlineccy – Duet Olik Karolina i Nina Kondrad. Wszyscy nagrodzeni pracują twórczo przy Barlineckim Domu Kultury pod kierownictwem artystycznym Zbigniewa Bociana.
Życzymy dalszych sukcesów!!!

 
Nowa oferta gastronomiczna w Barlinku!

ImageCentrum Informacji Turystycznej bardzo dziękuje za zaproszenie na uroczyste otwarcie restauracji „MUCZOS KÓŁECZKOS”, które odbyło się w piątek 13 lipca 2007 w Barlinku na ul. Gorzowskiej 5. Otwarcie odbyło się w myśl motta, którym był  tekst Astryd Lindgren z powieści „Pippi pończoszniczka”.

Więcej…
 
Nowe widówki w CIT

ImageW Centrum Informacji Turystycznej już można kupić nowe pamiątki z Barlinka: koszulki, czapeczki, kubeczki oraz ceramikę. W sprzedaży nowa edycja widokówek dawniej i dziś oraz miejskich i turystycznych. Do nabycia również okolicznościowe wydane w limitowanej serii 1000 szt. karty pocztowe o tematyce szachowej oraz z Królowa Puszczy 2007. Serdecznie Zapraszamy.

Więcej…
 
Odra Culinarium i "Stara Galeria" ogłaszają konkurs

Image11 i 12 sierpnia oraz 18 i 19 sierpnia w restauracjach „Odra Culiarium” będą odbywać się tzw. Tygodnie Życzeń. Tym razem dania, które w tych dniach będą serwowane w restauracji „Stara Galeria”, będą wybierać mieszkańcy Barlinka! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania atrakcyjne niespodzianki: pierwsza nagroda -  kolacja dla dwóch osób w restauracji „Stara Galeria”, druga nagroda - książka „Kulinarne wędrówki po Nadodrzu”

Więcej…
 
Barlinek promuje się w TVP 1!

ImageWywiad ukazał się 04.07.2007 o godz. 16.00. Na specjalne zaproszenie do studia TVP 1 w Warszawie udała się przedstawicielka CIT K. Mielcarek. Wywiad dotyczył otwarcia Letniej Akademii Futbolu w Barlinku.

Więcej…
 
Zachodniopomorski Festiwal Fotografii Turystycznej

ImageCentrum Informacji Turystycznej zaprasza do wzięcia udziału w Zachodniopomorskim Festiwalu Fotografii Turystycznej - konkursie organizowanym przez Zachodniopomorską Regionalną Organizację Turystyczną tel. 091 433 41 26 fax 091 489 48 30
Jesteśmy przekonani, że zdjęcia Barlinka i okolic mogą świetnie prezentować walory  regionu województwa zachodniopomorskiego!

Więcej…
 
Wyścig kurierów
Image27 czerwca odbyła się już czwarta impreza Barlineckiej Ligii Kolarskiej. Tym razem był to wyścig kurierów. Pogoda niestety nie dopisała i w strugach deszczu 10 zawodników starała się jak najszybciej zameldować na  wszystkich punktach kontrolnych, znajdujących się w różnych punktach miasta.
Więcej…
 
KRÓLOWA PUSZCZY BARLINECKIEJ 2007 ROZPOCZĘŁA PANOWANIE !!!

ImagePodczas Barlineckich Świętojanek 23.06.2007 odbyła się uroczysta koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej oraz pożegnanie Królowej Puszczy Barlineckiej 2006. Królową koronowały zgodnie z legendą Boginki Maja, Dziewanna, Dzidzilejla. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Więcej…
 
«« start « poprz. 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6043399 Gościem