Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
INDYWIDUALNA SZKOŁA DLA UZDOLNIONYCH MŁODYCH PIŁKARZY


Barlinek: relacje na gorąco z boiska...

 
Barlinecki Klub Żeglarski "Sztorm" obchodzi 40 lat!

ImageSerdeczne życzenia dobrego wiatru w żagle z okazji Jubileuszu przesyła Centrum Informacji Turystycznej w Barlinku.
Program obchodów

 

Więcej…
 
Presto wyśpiewał zwycięstwo

ImageBarlinecki Zespół Wokalny Presto wyśpiewał  zwycięstwo  na V Festiwalu Piosenki Żeglarskiej w Myśliborzu. Presto w składzie siedmiu osób wykonało 2 utwory „Rzeka” i „W drogę..”. Laureatem II miejsca również zostali artyści Barlineccy – Duet Olik Karolina i Nina Kondrad. Wszyscy nagrodzeni pracują twórczo przy Barlineckim Domu Kultury pod kierownictwem artystycznym Zbigniewa Bociana.
Życzymy dalszych sukcesów!!!

 
Nowa oferta gastronomiczna w Barlinku!

ImageCentrum Informacji Turystycznej bardzo dziękuje za zaproszenie na uroczyste otwarcie restauracji „MUCZOS KÓŁECZKOS”, które odbyło się w piątek 13 lipca 2007 w Barlinku na ul. Gorzowskiej 5. Otwarcie odbyło się w myśl motta, którym był  tekst Astryd Lindgren z powieści „Pippi pończoszniczka”.

Więcej…
 
Nowe widówki w CIT

ImageW Centrum Informacji Turystycznej już można kupić nowe pamiątki z Barlinka: koszulki, czapeczki, kubeczki oraz ceramikę. W sprzedaży nowa edycja widokówek dawniej i dziś oraz miejskich i turystycznych. Do nabycia również okolicznościowe wydane w limitowanej serii 1000 szt. karty pocztowe o tematyce szachowej oraz z Królowa Puszczy 2007. Serdecznie Zapraszamy.

Więcej…
 
Odra Culinarium i "Stara Galeria" ogłaszają konkurs

Image11 i 12 sierpnia oraz 18 i 19 sierpnia w restauracjach „Odra Culiarium” będą odbywać się tzw. Tygodnie Życzeń. Tym razem dania, które w tych dniach będą serwowane w restauracji „Stara Galeria”, będą wybierać mieszkańcy Barlinka! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania atrakcyjne niespodzianki: pierwsza nagroda -  kolacja dla dwóch osób w restauracji „Stara Galeria”, druga nagroda - książka „Kulinarne wędrówki po Nadodrzu”

Więcej…
 
Barlinek promuje się w TVP 1!

ImageWywiad ukazał się 04.07.2007 o godz. 16.00. Na specjalne zaproszenie do studia TVP 1 w Warszawie udała się przedstawicielka CIT K. Mielcarek. Wywiad dotyczył otwarcia Letniej Akademii Futbolu w Barlinku.

Więcej…
 
Zachodniopomorski Festiwal Fotografii Turystycznej

ImageCentrum Informacji Turystycznej zaprasza do wzięcia udziału w Zachodniopomorskim Festiwalu Fotografii Turystycznej - konkursie organizowanym przez Zachodniopomorską Regionalną Organizację Turystyczną tel. 091 433 41 26 fax 091 489 48 30
Jesteśmy przekonani, że zdjęcia Barlinka i okolic mogą świetnie prezentować walory  regionu województwa zachodniopomorskiego!

Więcej…
 
«« start « poprz. 181 182 183 184 185 186 187 188 189 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6038684 Gościem