Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Dni Schneverdingen

ImageW ramach współpracy partnerskiej z Miastem Schneverdingen w Niemczech otrzymaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w  obchodach Dni Schneverdingen w dniach 15-18 czerwiec 2007. Impreza będzie trójstronnym spotkanie polskich, niemieckich i szwedzkich grup kulturalnych.

Więcej…
 
XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy pamięci Emanuela Laskera

Image02.06.2007r. sobota
14.30 - 15.00  Uroczyste otwarcie XV Międzynarodowego
Festiwalu Szachowego pamięci E. Laskera (sala widowiskowa)
16.00 - 21.00 Rozgrywki - runda I
Transmisja On-line

Więcej…
 
Koncert FEELING
ImageGrupa taneczna FEELING i Barlinecki Ośrodek Kultury zapraszaja na gale taneczną, która odbedzie się 14 czerwca 2007 roku o godzinie 17.00 w sali widowiskowej BOK. Bilety do nabycia u tancerek, trenera i w Panoramie we wtorki i czwartki od 18.00 do 20.00.
Więcej…
 
Górka Pełczycka

Image23 maja tuż po godz.18, odbyła się już trzecia impreza Barlineckiej Grupy Kolarskiej. Wzięło w niej udział 13 zawodników. Trasa miała odległość 10 km i była podzielona na dwa etapy. Pierwszy przejazd to start przy firmie Pyrmo, punkt kontrolny w Wierzchnie i powrót tą samą drogą. Meta znajdowała się w tym samym miejscu co start. Każdy zawodnik startował co dwie minuty.

Więcej…
 
Gratka dla kolekcjonerów!
Z okazji XV Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Pamięci
dr E. Laskera zostanie wydana limitowana seria karty pocztowej.
Będzie do nabycia w CIT po rozpoczęciu Festiwalu!

 

 
Targi Turystyczne Market-Tour w Szczecinie

ImageCentrum Informacji Turystycznej  zapraszało do Barlinka i okolicy na Targach Turystycznych Market-Tour w Szczecinie. 11,12,13 maja. Wielkim zainteresowaniem cieszyło stoisko Barlinka, które zostało wzmocnione prezentacją Hotelu ALMA HOTEL&SPA  i Pensjonatu „Pod Sosnami”. Wiele osób szukało informacji o agroturystyce, innych noclegach oraz atrakcjach regionu. Szczególne wrażenie zrobiła Królowa Puszczy Barlineckiej, która przekazała pozdrowienia dla wszystkich gości pikniku.

Więcej…
 
CZWARTKOWY SALON MUZYCZNY

ImageNa majowy koncert muzyki kameralnej zapraszamy w dniu 24.05 br. o godzinie 18.00 do siedziby Towarzystwa Miłośników Barlinka przy ul. Sądowej 8 (Termin zmieniliśmy na prośbę Radnych). W koncercie wystąpią:
Jolanta Wołkońska – harfa
Elżbieta Podleśny – flet
W programie między innymi suita na flet i harfę Alana Hovhanessa (1911-2000) „The Garden of Adonis”.
Prowadzenie koncertu – Mikołaj Szczęsny.

Więcej…
 
Dzień Niezapominajki
ImageZ okazji DNIA NIEZAPOMINAJKI  Centrum Informacji Turystycznej życzy wszystkim by nigdy nie zapominali wesołych  i wspaniałych  chwil w życiu, by nigdy nie zapominali o najbliższych i oczywiście nie zapomnijcie o zaproszeniu do Barlinka!
 
«« start « poprz. 181 182 183 184 185 186 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 5993075 Gościem