Perełki Turystyczne
E. Lasker Trail
We recommend
Salon Muzyczny

ImageTowarzystwo Miłośników Barlinka i Parafia p.w. Najświętszej Marii Panny zapraszają na koncert czwartkowy w kościele przy Rynku w dniu 20. września 2007 o godzinie 18.30. W programie koncertu: „kwartet na koniec czasu” Oliviera Messiaena. Wykonają:
Tomasz Szczęsny – wiolonczela
Karolina Stańczyk – fortepian
Łukasz Górewicz – skrzypce
Sławomir Skruszewicz – klarnet
prowadzenie – Mikołaj Szczęsny

Read more...
 
Turystyczna inwentaryzacja Barlinka i okolicy

ImageSpecjalistyczna grupa krajoznawców z Oddziału Zachodniopomorskiego PTTK w Szczecinie wraz z prezesem Janem Krzysztoniem przez 2 tygodnie sierpnia wykonali inwentaryzację krajoznawczą Barlinka i okolicy. Grupa przyjechała bardzo dobrze przygotowana w informację o ciekawych obiektach z archiwum konserwatora zabytków ze Szczecina oraz Książnicy Pomorskiej.

 

Read more...
 
Nowa atrakcja Barlinka już pływa !

ImageOśrodek Wypoczynkowy w Janowie proponuje rejsy statkiem po Barlineckim Jeziorze. Statek może pomieścić 24 osoby. Bilet kosztuje  5,00. Rejsy odbywają się o 12.00 i 18.00 z plaży Ośrodka w Janowie. Tel. 0-957462-413

 
Koronacji Królowej Wrzosów w Schneverdingen

ImageKrólowa Puszczy Barlineckiej była najważniejszym gościem Koronacji Królowej Wrzosów w Schneverdingen , która odbyła się 26-28.08.2007. Kolejny już raz Barlinecka Królowa w towarzystwie delegacji z naszego miasta prezentowała Polskę na Koronacji Królowej Wrzosów. Wizyta barlineckiej damy stała się już tradycją dla turystów w niemieckim miasteczku, wielu ma już kolekcję wszystkich Królowych z naszego miasta.

Read more...
 
Wybory Królowej Spiżarni 2007

ImageBarlinecki Ośrodek Kultury przesyła zaproszenie dla Grup działających na zasadzie Towarzystw i Stowarzyszeń w Gminie Barlinek oraz z obszaru „Lidera Pojezierza” do wzięcia udziału w zabawach i konkurencjach, które odbędą się podczas imprezy: POŻEGNANIE LATA 2007 i Targów TILiA. Przyjeżdżajcie do nas 8 września na huczne wybory KRÓLOWEJ SPIŻARNI 2007.

Read more...
 
Pożegnanie Lata 2007
ImageSerdecznie zapraszamy na Pożegnanie Lata 2007 oraz targi TILiA Barlinek 2007, które będą prezentacją 9 gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Lider Pojezierza” !
Read more...
 
XV Barlineckie lato Teatralne - zakończone
ImageTegoroczne Lato Teatralne odbyło się już po raz XV i z tej okazji zaprosiliśmy m.in. starych znajomych, z którymi stawialiśmy jedne z pierwszych kroków w świat teatru. Podczas naszego teatralnego święta wystąpili: Teatr MyDyKy z Gorzowa Wlkp., Teatr Oczy Ku Niebu z Gryfina, Teatr Proscenium ze Szczecina, Teatr Kod z Dębna, Teatr Kreatury z Gorzowa Wlkp., Teatr Krzyk z Maszewa, Teatr Tańca Mirago z Rybnika, Teatr Parra z Ustrzyk, Teatr Prim ze Szczecina, Teatr Poezji Wiatrak z Barlinka.
Read more...
 
Feeling - nabór
ImageGrupa Taneczna Feeling to grupa stworzona z pasji, miłości do tańca, to grupa gdzie każdy jest ważny, każdy ma swoje miejsce. Jeżeli czujesz że to jest właśnie to, chcesz z nami rozwijać swoje pasje taneczne to właśnie FEELING jest odpowiednim wyborem.
Read more...
 
<< Start < Prev 181 182 183 184 185 186 187 188 189 Next > End >>

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Town Transport
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Counter
Jesteś 6038935 Gościem