Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Turystyczna inwentaryzacja Barlinka i okolicy

ImageSpecjalistyczna grupa krajoznawców z Oddziału Zachodniopomorskiego PTTK w Szczecinie wraz z prezesem Janem Krzysztoniem przez 2 tygodnie sierpnia wykonali inwentaryzację krajoznawczą Barlinka i okolicy. Grupa przyjechała bardzo dobrze przygotowana w informację o ciekawych obiektach z archiwum konserwatora zabytków ze Szczecina oraz Książnicy Pomorskiej.

 

Więcej…
 
Nowa atrakcja Barlinka już pływa !

ImageOśrodek Wypoczynkowy w Janowie proponuje rejsy statkiem po Barlineckim Jeziorze. Statek może pomieścić 24 osoby. Bilet kosztuje  5,00. Rejsy odbywają się o 12.00 i 18.00 z plaży Ośrodka w Janowie. Tel. 0-957462-413

 
Koronacji Królowej Wrzosów w Schneverdingen

ImageKrólowa Puszczy Barlineckiej była najważniejszym gościem Koronacji Królowej Wrzosów w Schneverdingen , która odbyła się 26-28.08.2007. Kolejny już raz Barlinecka Królowa w towarzystwie delegacji z naszego miasta prezentowała Polskę na Koronacji Królowej Wrzosów. Wizyta barlineckiej damy stała się już tradycją dla turystów w niemieckim miasteczku, wielu ma już kolekcję wszystkich Królowych z naszego miasta.

Więcej…
 
Wybory Królowej Spiżarni 2007

ImageBarlinecki Ośrodek Kultury przesyła zaproszenie dla Grup działających na zasadzie Towarzystw i Stowarzyszeń w Gminie Barlinek oraz z obszaru „Lidera Pojezierza” do wzięcia udziału w zabawach i konkurencjach, które odbędą się podczas imprezy: POŻEGNANIE LATA 2007 i Targów TILiA. Przyjeżdżajcie do nas 8 września na huczne wybory KRÓLOWEJ SPIŻARNI 2007.

Więcej…
 
Pożegnanie Lata 2007
ImageSerdecznie zapraszamy na Pożegnanie Lata 2007 oraz targi TILiA Barlinek 2007, które będą prezentacją 9 gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Lider Pojezierza” !
Więcej…
 
XV Barlineckie lato Teatralne - zakończone
ImageTegoroczne Lato Teatralne odbyło się już po raz XV i z tej okazji zaprosiliśmy m.in. starych znajomych, z którymi stawialiśmy jedne z pierwszych kroków w świat teatru. Podczas naszego teatralnego święta wystąpili: Teatr MyDyKy z Gorzowa Wlkp., Teatr Oczy Ku Niebu z Gryfina, Teatr Proscenium ze Szczecina, Teatr Kod z Dębna, Teatr Kreatury z Gorzowa Wlkp., Teatr Krzyk z Maszewa, Teatr Tańca Mirago z Rybnika, Teatr Parra z Ustrzyk, Teatr Prim ze Szczecina, Teatr Poezji Wiatrak z Barlinka.
Więcej…
 
Feeling - nabór
ImageGrupa Taneczna Feeling to grupa stworzona z pasji, miłości do tańca, to grupa gdzie każdy jest ważny, każdy ma swoje miejsce. Jeżeli czujesz że to jest właśnie to, chcesz z nami rozwijać swoje pasje taneczne to właśnie FEELING jest odpowiednim wyborem.
Więcej…
 
"Kalejdoskop Barlineckiego Lata Teatralnego" - wernisaż

ImageBarlinecki Ośrodek Kultury i Muzeum Regionalne zapraszają na wernisaż pt."Kalejdoskop Barlineckiego Lata Teatralnego". Imprezę uświetni swoją obecnością gość BLT Grażyna Barszczewska oraz Teatr Kreatury w spektaklu plenerowym „Miejski Kraul”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20.00 przed Muzeum Regionalnym w dniu 17.08.2007. ZAPRASZAMY.

 
«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6006266 Gościem