Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Wizyta w najlepszym Centrum Informacji Turystycznej w Polsce

ImageKatarzyna Mielcarek przedstawicielka Centrum Informacji Turystycznej w Barlinku  22 i 23 listopada br reprezentowała Barlinek na Ogólnopolskim Zlocie Organizacji Turystycznych w Toruniu. Oprócz ciekawych spotkań szkoleniowych dotyczących nowinek w systemie informacyjnym zainteresowane osoby odbyły bardzo edukacyjną wizytę w Toruńskim Centrum Informacyjnym, które  w konkursie ogólnopolskim wywalczyło  I miejsce.

Więcej…
 
Nordic Walking dobry na każdą pogodę!

ImageMimo deszczowej i chłodnej pogody w "Bogdanowie" prowadzone są cykliczne szkolenia i treningi Nordic Walking. W minioną sobotę  właścicielka agroturystyki w Łubiance – świeżo wyszkolony instruktor INWA Lidia Wawrzynowicz jak zwykle w sobotę przeszkoliła następnych chętnych do uprawiania tej rekreacji.

Więcej…
 
Jarmark Mikołajkowy
ImageBurmistrz Miasta i Barlinecki Ośrodek Kultury zapraszają na I Jarmark Mikołajkowy 06.12.2007 GODZ. 10.00 – 19.00. Poczuj magię Świąt Bożego Narodzenia:
-Sportowe Mikołajki godz. 10.00 /SP NR 1/
-Mikołajki u Gęsiarki dla wszystkich dzieci godz. 12.00 /RYNEK/
-Świąteczny Festyn godz. 16.00 – 19.00 /RYNEK/
Więcej…
 
Klub Seniorów "Złota Strzecha" polubił Nordic Walking

ImageNordic Walking to  sposób na utrzymanie dobrej kondycji organizmu - twierdzą członkowie Klubu . Od kilku tygodni można spotkać w Barlinku Panie i Panów uprawiające tę nową rekreację. Seniorzy zabrali się do tematu bardzo rozsądnie organizując najpierw szkolenie z instruktorem.

Więcej…
 
VIVE ESPANIA - wieczór hiszpański w BOK
ImageRosa Manzanaro wolontariuszka z Hiszpanii pracująca w Barlineckim Ośrodku Kultury razem z Wiesławem Nowickim  z Teatru Poezji Wiatrak poprowadzili hiszpanski wieczorek 07.11.2007. Rosa przygotowała dla gości hiszpański przysmak Tortillę. Chętni mogli też skosztować hiszpańskiego wina.
Więcej…
 
Barlinecki akcent na Targach "Tour Salon Poznań 2007"
ImageTargi Regionów i Produktów Turystycznych  "Tour Salon 2007" trwają od 24 do 27.10.2007. Barlinek występuje na zasadzie ofertowej na stoisku "Zachodniopomorskie Morze Przygody". Drugiego dnia targów goście targowi mogli spotkać na stoisku Zachodniopomorskim Królową Puszczy Barlineckiej, która przyjechała na jeden dzień promować Barlinek.
Więcej…
 
Światowy Dzień Turystyki w Barlinku
ImageW chacie biesiadnej Ośrodka w Janowie 22.10.2007 odbyła sie Barlinecka  uroczystość z okazji Światowego Dnia Turystyki . Na imprezę przybyli gremialnie przedsiębiorcy z branży turystycznej oraz innych jednostek współtworzących turystyczną ofertę gminy Barlinek.  Gościem imprezy był Prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Janusz Stanek.
Więcej…
 
Święto Pieczonego Ziemniaka w Płonnie

Image30. września w Płonnie odbyło się zorganizowane przez Bibliotekę oraz Radę Sołecką, Święto Pieczonego Ziemniaka. Całe popołudnie czas umilał grając przy ognisku zespół Retro, Marta Dzwonnik oraz dzieci z Płonna z doskonałą piosenką i pokazem mody. Dużym powodzeniem cieszył się konkurs na najlepszą potrawę z ziemniaków.

Więcej…
 
«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6038497 Gościem