Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
"MAZOWSZE" w Barlinku
Image6 lutego o godz. 19.00 w sali widowiskowej BOK z okazji 730-lecia Barlinka wystąpi "MAZOWSZE". Bilety do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej tel. (095) 74-62-135 w cenie 20,00zł.
 
Włoskie tradycje Bożonarodzeniowe w Domu Dziecka
ImageWolontariuszka z Domu Kultury włoskiego pochodzenia z Mediolanu Rita Minniti, razem z Panią Grażyna Bartkiewicz na jednym z zajęć plastycznych prowadzonych w Domu Dziecka zafundowały wszystkim wychowankom pyszny wieczorek. Pani Rita przygotowała dla dzieci tradycyjne, oryginalne tiramisu.
Więcej…
 
Królowa Puszczy Barlineckiej odwiedza dzieci w barlineckim szpitalu
ImageDużo radości sprawiły dzieciom z Oddziału Dziecięcego w Powiatowym Szpitalu w Barlinku odwiedziny niezwykłego gościa. Królowa Puszczy Barlineckiej wraz z opiekunką Panią Ewą Rogozińską spotkała się z chorymi dziećmi i ich rodzicami. Rozdawała prezenty, autografy, fotografowała się z dziećmi przy pięknie ozdobionej choince oraz czytała bajki. Dzieciaczki na pewno zapamiętają ten dzień na długo.
Więcej…
 
Barlinecki Nordic Walking w PRENZLAU

Image22 listopada w ośrodku Ucher Welle w Prenzlau odbyło się szkolenie Nordic Walking. Razem z pracownikami BOK, Dyrektor Brygidą Liśkiewicz, Haliną Olkiewicz – Fijałkowską, Anną Mioduszewską i Moniką Przybylską, umiejętności „chodzenia z kijami” uczyli się także pracownicy i mieszkańcy ośrodka młodzieżowego w Prenzlau.  

Więcej…
 
Nowe Barlineckie Kartki Bożonarodzeniowe do nabycia za 1,00!

ImageZapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej Barlinka ul. Paderewskiego 7
Kartki Bożonarodzeniowe do nabycia za 1zł.

Więcej…
 
Nowe pomniki przyrody w gminie Barlinek!

ImageWe wrześniu Rada Miasta przyznała barlineckiej lipie status pomnika przyrody. Lipa stoi na stromym brzegu J. Chmielowego, ale najciekawsze jest to, że została posadzona i rośnie dokładnie na równoleżniku wyznaczającym 53 stopień szerokości geograficznej północnej .Lipa europejska o obwodzie pnia 420 cm i wysokości ok.21 m.

Więcej…
 
Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Barlinku!

ImageMagiczny klimat najpiękniejszych w polskiej  tradycji  świąt – Bożego Narodzenie zagościł  06. grudnia 2007 na Rynku Barlineckim. Muzeum Regionalne Barlinka przy wsparciu całego BOK przygotowało kiermasz bożonarodzeniowy oraz koncert w którym wystąpiły  w „Jasełkach” dzieci z Płonna działające pod kierunkiem Pani Wiesławy Skierskiej z Biblioteki w Płonnie.

Więcej…
 
I Jarmark Mikołajkowy
ImageBurmistrz Miasta i Barlinecki Ośrodek Kultury zapraszają na I Jarmark Mikołajkowy 06.12.2007 godz.. 10.00 - 19.00. Poczuj magię Świąt Bożego Narodzenia.
Więcej…
 
«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6038565 Gościem