Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Cykl jubileuszowych kart pocztowych !

ImageCentrum Informacji Turystycznej zaprasza do nabycia specjalnej kolekcji 5 kart pocztowych „Seria Jubileuszowa  - 730 lat Barlinka”. Karty zostały wydane w ilości limitowej 1500 szt. Zwyczajowo wzbogaciły już zbiory hobbistów zarejestrowanych w kołach Poczty Polskiej.

Więcej…
 
Rollen - Rolki masujące ciało - już w Barlinku
ImagePierwsze Studio Figura oferujące masaż Rollen zostało otwarte w Barlinku. Rollen wspomaga zdrowy styl życia i doskonały wygląd. Daje rewelacyjne rezultaty w dziedzinie masażu limfatycznego, takie jak odchudzanie, poprawa wyglądu skóry czyli jej ujędrnienie, relaksacja, poprawa krążenia krwi, przemiany materii, itd.
Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w Płonnie

ImagePani Wiesława Skierska prowadząca Filie Biblioteki Publicznej w Płonnie przygotowała wraz z dziećmi  - małymi czytelnikami biblioteki przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedstawienie zostało zaprezentowane w Kościele w Płonnie podczas mszy św. Babcie i Dziadkowie po uroczystości  otrzymali śliczne zrobione przez wnuków na zajęciach bibliotecznych - kolorowe  tulipany.

Więcej…
 
Inauguracja obchodów 730-lecia Barlinka

ImageZ POWODU ŻAŁOBY NARODOWEJ INAUGURACJA JUBILEUSZU 730-LECIA BARLINKA POŁĄCZONA ZE SREBRNYMI I ZŁOTYMI GODAMI, KTÓRA MIAŁA ODBYĆ SIĘ 25 STYCZNIA 2008r.  ZOSTAJE ODWOŁANA!!! OBCHODY ZAPLANOWANO PONOWNIE NA 8 LUTEGO 2008r. (PIĄTEK)

Więcej…
 
Wernisaż wystawy "Piękno ukryte Barlinek 2007"

Image18 stycznia w Muzeum Regionalnym odbył się wernisaż wystawy poplenerowej „Piękno ukryte Barlinek 2007”. W wernisażu udział wzięli uczestnicy zeszłorocznego  pleneru a także wielu mieszkańców Barlinka. Spotkanie to było również okazją do złożenia życzeń noworocznych przez Burmistrza Barlinka Zygmunta Siarkiewicza oraz Przewodniczącego RM Dariusza Zielińskiego mieszkańcom miasta.

Więcej…
 
Premiera nowej części Harrego Pottera - odwołana

ImageW związku z ogłoszoną żałobą narodową, musimy odwołać nocną zabawę z okazji premiery 7 części przygód Harry'ego Pottera.  W związku z tym sprzedaż książki "Harry Potter i Insygnia Śmierci" odbędzie się w bibliotece w Panoramie w SOBOTĘ 26.01 od godz. 8 rano.

Więcej…
 
Kalendarz imprez - styczeń

 
Więcej…
 
Piękno Ukryte Barlinek 2007

ImageMuzeum Regionalne w Barlinku zaprasza 18 stycznia o godz. 18.00 na wernisaż wystawy poplenerowej PIĘKNO UKRYTE BARLINEK 2007.

 

Więcej…
 
«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6038522 Gościem