Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Święto Pieczonego Ziemniaka w Płonnie

Image30. września w Płonnie odbyło się zorganizowane przez Bibliotekę oraz Radę Sołecką, Święto Pieczonego Ziemniaka. Całe popołudnie czas umilał grając przy ognisku zespół Retro, Marta Dzwonnik oraz dzieci z Płonna z doskonałą piosenką i pokazem mody. Dużym powodzeniem cieszył się konkurs na najlepszą potrawę z ziemniaków.

Więcej…
 
Nordic Walking integruje !!
ImagePracownicy Barlineckiego Ośrodka Kultury 08.10.2007 odbyli szkolenie Nordic Walking. W pięknym otoczeniu Stadniny w Płonnie  Ośrodek Szkolenia Nordic Walking z „Bogdanowi” przeszkolił całą załogę  i wszyscy przez ok. 1,5 godz. bawili się nową rekreacją. Stadnina w Płonnie skusiła również wielu uczestników spotkania do jazdy konnej  i jazdy na kładach.
Więcej…
 
Pieczony Ziemniak w Dziedzicach
Image7. października w byłej Szkole Podstawowej w Dziedzicach odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Dziedzic. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, po której zaproszono przybyłych gości do sal szkoły. Tam czekały liczne niespodzianki. Część artystyczną rozpoczął zespół „Giżynianki”. Po nich wystąpił coraz bardziej znany i oklaskiwany teatr dziecięcy z Płonna. Grupa Andrzeja Jędrzejaka, działająca przy BOK, również miała okazję się zaprezentować.
Więcej…
 
Wieczór Włoski
ImagePierwszy włoski wieczór  skupił wielu sympatyków Italii . W kawiarni Barlineckiego Ośrodka Kultury  spotkanie rozpoczęła etiuda  na temat "Boskiej Komedii" A. Dante przedstawiona przez Zespół Poezji "Wiatrak". Oglądaliśmy przygotowaną przez Ritę Miniti prezentacje jej ulubionych artystów związanych z Mediolanem gdzie kończyła Szkołę Sztuk Pięknych. 
Więcej…
 
Czwartkowy Salon Muzyczny

ImageTowarzystwo Miłośników Barlinka zaprasza na czwartkowy salon muzyczny w dniu 18. października 2007 o godz. 18.30 w Pensjonacie „Pod Łabędziem” przy ul. Zaułek (Jeziorna) 13. W programie koncertu:
- przeboje popularnej,
- muzyki klasycznej.

Więcej…
 
Wernisaż wystawy Linasa Domarackasa
ImageHotel „Alma” i Towarzystwo Miłośników Barlinka zapraszają na
WERNISAŻ WYSTAWY MALARSTWA LINASA DOMARACKASA
Wernisaż odbędzie się w dniu 14.X.2007 o godz. 18.00
w klubie Hotelu „Alma” przy ul. Strzeleckiej w Barlinku.
 
Zapraszamy na Włoski Wieczór ze sztuką, muzyką i tiramisu...

ImageVI INVITO A UNA SERATA ITALIANA CON ARTE, MUSICA E TIRAMISU… Spotkanie poprowadzi RITA MINNITI z Włoch.
Miejsce: Kawiarnia BOK ul. Podwale 9 
Data: 12.10.2007 piątek godz. 18.00
Spotkanie rozpocznie cykl comiesięcznych spotkań z Kulturą Włoch.

 
Rajd Nordic Walking w Bogdanowie

ImageW dniu 22 września 2007 odbył się „Pierwszy Rajd Nornic Walking Łubianka 2007”. Trasa zapoczątkowana w Łubiance prowadziła leśnymi drogami przy Leśniczówce „Czarnolas” w kierunku miejscowości Okunie, gdzie miał miejsce krótki odpoczynek, następnie z powrotem wiodła do Łubianki i zakończyła się w Gospodarstwie Agroturystycznym „Bogdanowo”.

Więcej…
 
«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 5998012 Gościem