Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Ferie w Dziedzicach

ImageMuzeum Regionalne w Barlinku wraz z Centrum Informacji Turystycznej 20. lutego zorganizowało wyjazd do Dziedzic. W spotkaniu udział wzięły dzieci z Domu Dziecka w Barlinku, dzieci spędzające ferie w BOK oraz dzieci z Płonna. Po przyjeździe na miejsce udaliśmy się na cmentarz, gdzie przy grobie Woldenberczyków poznaliśmy historię oflagu II C oraz jak to z wyzwoleniem Dziedzic było.

Więcej…
 
Zaproszenie na spotkanie

ImageWolność? Przygoda? Pasja? Zastanawiasz się dlaczego TO robią? Przyjdź na spotkanie połączone z pokazem zdjęć i poznaj odpowiedź! Wrażeniami ze wspinaczki na szczyt w Pakistanie podzielą się uczestnicy "Layla Peak Expedition 2007". Piątek, 22 lutego 2008 roku, godzina 18.30 kawiarnia w Panoramie, Barlinek ul. Podwale 9. Serdecznie zapraszamy.
Biblioteka Publiczna

 
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza do współpracy

ImageZbliża się kolejny sezon turystyczny. W tym roku będzie on niewątpliwie wyjątkowy, ponieważ nasze miasto obchodzi Jubileusz 730-lecia podpisania aktu lokacyjnego. Centrum Informacji Turystycznej zachęca do współpracy wszystkie hotele, restauracje, instytucje i osoby, które otworzyły nową działalność, lub poszerzyły dotychczasową ofertę.

Więcej…
 
NORDIC WALKING dobry na wszystkie pory roku !!!

Image1. W zimową sobotę w Dziedzicach Centrum Informacji Turystycznej razem ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dziedzic zorganizowało szkolenie Nordic Walking dla początkujących. Na szkolenie przybyło kilkanaście pań. Pan Artur Sielski  uprawniony instruktor przeprowadził szkolenie. Sprzęt dostarczyła Katarzyna Mielcarek z CIT Barlinek.

Więcej…
 
Rajd Nordic Walking

ImageCentrum Informacji Turystycznej w Barlinku Serdecznie zaprasza na pierwszy rajd z cyklu „Cztery Pory Roku z Nordic Walking w Barlinku – Zima”. Rajd odbędzie się 23.02.2008 (SOBOTA) o godz. 10.00. Start rajdu - plac przy „Pensjonacie Pod Sosnami". Trasa będzie wiodła przez las do Ośrodka w Janowie, gdzie wszyscy odpoczną przed drogą powrotną przy ognisku.

Więcej…
 
Ferie z CIT i Nadleśnictwem Barlinek
Image13. lutego Centrum Informacji Turystycznej wraz z Nadleśnictwem Barlinek przygotowało niezwykłą wycieczkę przyrodniczą. Ponad 50 dzieci z Barlinka, Płonna i Rychnowa,  uczestników ferii zorganizowanych przez BOK wybrało się na trzy godzinny spacer leśnymi ścieżkami w okolicach Strąpia i Dziedzic.
Więcej…
 
Biblioteka ogłasza abolicję!
ImageMinął termin oddania książek do biblioteki? Martwisz się, że zapłacisz karę? Czujesz się niezręcznie? Wybawimy Cię od troski! Miejsko-Gminna Biblioteka w Barlinku ogłasza abolicję!!! Oddając do końca marca 2008 roku przetrzymane książki unikniesz odpowiedzialności finansowej i prawnej.
Więcej…
 
Ferie zimowe w Panoramie
ImageWolny czas szybko płynie! Nie zmarnuj ferii na "nicnierobieniu"!!! Zajrzyj do Panoramy... Codziennie coś ciekawego! Zapraszamy na  zajęcia dla dzieci i młodzieży (pdf)!!!
 
«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6038492 Gościem