Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
V Amatorskie Mistrzostwa Barlinka w Tenisie Stołowym
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa nr4 zapraszają 15 marca o godz. 10.00 na V Amatorskie Mistrzostwa Barlinka w Tenisie Stołowym.
Więcej…
 
Targi ITB Berlin 2008
Image05 - 09 marca w Berlinie odbyły sie Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin 2008. W kompleksie targowym Berlin - Messe Berlin ponad 11. tys wystawców ze 180 krajów prezentowało swoje walory turystyczne w 26 halach wystawienniczych. 08 marca była tam również obecna delegacja z Barlinka - Królowa Puszczy Barlineckiej Kinga Lewandowska oraz Monika Przybylska Centrum Informacji Turystycznej.
Więcej…
 
Impresje kobiece
ImageBurmistrz Barlinka i Barlinecki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają wszystkie Panie na kabaretowe spotkanie z cyklu "IMPRESJE KOBIECE".W programie: - występ kabaretu "Forma" z Zielonej Góry oraz kabaretu "Wtyczka" z ZSP nr 1 w Barlinku, - popisy barlineckich VIP-ów, - taniec i piosenka pół żartem - pół serio.
Więcej…
 
Pokaz filmu "Katyń"

ImageBarlinecki Ośrodek Kultury bardzo serdecznie zaprasza 8 marca o godz. 17.00 na projekcję nominowanego do Oskara filmu Andrzeja Wajdy "Katyń". Bilety w cenie 10.00 zł do nabycia w Barlineckim Ośrodku Kultury, tel. (095) 74-62-135. W przypadku większej ilości zainteresowanych w tym samym dniu odbędzie się drugi pokaz o godz. 19.00.

Więcej…
 
Wyróżnienie dla Gimnazjum nr2 w Barlinku

Image23 lutego 2008 r. o godz. 12.00 podczas Międzynarodowych  Targach Edukacji i Książki - VII Targowych Spotkań z Książką dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród w konkursie „Moje magiczne miejsce”, organizowanym przez wydawcę magazynu „Zabytki Heritage” i „Zabytki Magiczne” - Przedsiębiorstwo Wydawnicze Rzeczpospolita SA.

Więcej…
 
Rajd "Zima" otworzył cykl spotkań "Cztery pory roku z nordic walking w Barlinku"

ImageWielkim zainteresowaniem cieszył się pierwszy w tym roku rajd nordic walking . Mimo kapryśnej pogody 23.02.2008 na placu przy stadionie zebrało się ponad 70 osób chętnych do uprawiania nordic walking. Zorganizowane  spotkanie przez Centrum Informacji Turystycznej Barlinka miało na  celu zaprezentowanie chętnym nowej zdrowej rekreacji.

Więcej…
 
Gala Sportu 2008
Image23. lutego w Sali Widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury odbyła się uroczysta, jubileuszowa V Gala Sportu. Ten sportowy wieczór poprowadził Henryk Jałowicki. Spotkanie umilały nam dziewczęta z Grupy Tanecznej Feeling oraz kabaret „Wtyczka” z  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku. Wręczono 18 nagród – dla najlepszego sportowca, dla najpopularniejszego sportowca i dla najlepszego trenera.
Więcej…
 
Gala Sportu

ImageBarlinecki Ośrodek Kultury bardzo serdecznie zaprasza 23. lutego (sobota) o godz. 17.00 na Galę Sportu. Uroczystość odbędzie się na Sali Widowiskowej BOK. Gościem honorowym V Jubileuszowej Gali będzie wicemistrz olimpijski, mistrz Europy, wielokrotny zwycięzca o Puchar Świata i Europy, 15-krotny mistrz Polski, najszybszy biały biegacz na 60 i 100 m  - MARIAN WORONIN.

Więcej…
 
«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6038562 Gościem