Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
"Plon niesiemy plon"

ImageW piękny słoneczny dzień w Mostkowie odbyły się Dożynki Gminne 2007. Gospodarze – Sołectwo Mostkowo z wielkim zaangażowaniem szkoły - przygotowało bardzo oryginalne dekoracje, które wszystkich licznie przybyłych  gości zachwycały.  Po mszy na której poświecono dożynkowy bochen chleba  tradycyjnie Starosta Roman Wilk (Sołtys Mostkowa) i Starościna Iwona Dwojewska  (Sołtys Żydowa) przekazali symbol zebranych plonów Gospodarzowi Gminy Zygmuntowi Siarkiewiczowi.

Więcej…
 
Koncert zespołu 4SZMERY
Image22 września br. w pięknej scenerii Jeziora Barlineckiego na plaży „POD SOSNAMI” odbędzie się koncert rockowy zespołu CZTERY SZMERY. Szczegółowe informacje  tel 0-95 7461-859. O zespole więcej na www.4szmery.net
 
Dożynki Gminne

Image16 września 2007 r. Boisko sportowe w Mostkowie.
Program obchodów:
- 13.30 Msza św. Dożynkowa
- 14.30 Przekazanie chleba dożynkowego

Więcej…
 
Targi Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych - Barlinek 2007

Imagebyły  wspólnym wydarzeniem prezentującym i promującym cały obszar Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”. Stały się przestrzenią dla wymiany doświadczeń i okazją do nawiązania szerszej współpracy, znalezienia partnerów dla projektów, nawiązania kontaktów i wypromowania oryginalnych pomysłów.

Więcej…
 
Pożegnania Lata 2007

ImageW tym roku w Konkursie Kulinarnym wzięło udział  10 pań z 8 miejscowości (Karsko, Barlinek, Nowogrodek Pomorski, Mostkowo, Płonno, Żydowo, Boleszkowice i Przelewice.  Oprócz uczestniczek z Barlinka i okolic w szranki pysznego konkursu stanęły również gospodynie z obszaru Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”.

Więcej…
 
Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Barlinek pod patronatem Burmistrza Barlinka

ImageCele turnieju:
- popularyzacja sportu szachowego na terenie Miasta i Gminy Barlinek
- wyłonienie mistrza szachowego Miasta i Gminy Barlinek za rok 2007 
Organizatorzy:
- Barlinecki Ośrodek Kultury
- Instruktorzy sportu szachowego
- Członkowie stowarzyszenia Szachowego „Lasker” w Barlinku

Więcej…
 
Salon Muzyczny

ImageTowarzystwo Miłośników Barlinka i Parafia p.w. Najświętszej Marii Panny zapraszają na koncert czwartkowy w kościele przy Rynku w dniu 20. września 2007 o godzinie 18.30. W programie koncertu: „kwartet na koniec czasu” Oliviera Messiaena. Wykonają:
Tomasz Szczęsny – wiolonczela
Karolina Stańczyk – fortepian
Łukasz Górewicz – skrzypce
Sławomir Skruszewicz – klarnet
prowadzenie – Mikołaj Szczęsny

Więcej…
 
Turystyczna inwentaryzacja Barlinka i okolicy

ImageSpecjalistyczna grupa krajoznawców z Oddziału Zachodniopomorskiego PTTK w Szczecinie wraz z prezesem Janem Krzysztoniem przez 2 tygodnie sierpnia wykonali inwentaryzację krajoznawczą Barlinka i okolicy. Grupa przyjechała bardzo dobrze przygotowana w informację o ciekawych obiektach z archiwum konserwatora zabytków ze Szczecina oraz Książnicy Pomorskiej.

 

Więcej…
 
«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 5985436 Gościem