Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Zaproszenie na paradę motocykli
ImageJuż 1. maja w Barlinku odbędzie się tradycyjny Jarmark Ceramiczny, III Dni Europy a także otwarcie sezonu turystycznego z Nordic Walking. Atrakcjami tego dnia będą m.in. bicie rekordu w marszu Nordic Walking z udziałem Marka Szustera, otwarcie pierwszego w Polsce Centrum Nordic Walking, premiera pierwszej książki o Nordic Walking napisanej przez Polaków.
Więcej…
 
Królowa Puszczy Barlineckiej - konkurs
Image"Królewna rosła i piękniała pod czujnym okiem wszystkich puszczańskich istot, otoczona opieką i miłością. Stary Guślarz odwiedzał ją często, dbając o edukację Królewny. Przekazywał Jej nabyte mądrości i doświadczenia. Snuł opowieści mądre i piękne, ucząc ją odróżniać dobro od zła, obłaskawiać dzikie zwierzęta i demony, pokonywać zło i strach. Uczył też miłości i przyjaźni, które mają wielką moc...
Więcej…
 
Zawody MTB-O 12-13 kwietnia
ImageMTB-O czyli Mountainbike Orienteering a po polsku RJnO czyli Rowerowa Jazda na Orientację, polega na odnalezieniu w terenie punktów kontrolnych za pomocą mapy i kompasu poruszając się na rowerze. Kolejność zaliczania punktów jest ściśle określona a drogę przejazdu zawodnik ustala sam.
Więcej…
 
"Niespokojna wędrówka" - Sue Rinaldi

ImageSerdecznie zapraszamy na niecodzienny koncert w wykonaniu brytyjskiej piosenkarki Sue Rinaldi, który odbędzie się w Barlineckiej Panoramie we wtorek 15 kwietnia o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Więcej…
 
Tworzymy pierwszy w Polsce kompleks tras nordic walking

ImageInstruktorzy nordic walking i członkowie  PTTK  Barlinek w deszczowy sobotni poranek dzielnie wyruszyli w okolice miasta by wyznaczyć  projekty następnych tras do tworzonego Centrum Nordic Walking w Barlinku.  W ostatnią sobotę ekipa projektowała ścieżkę szkoleniową  dla potrzeb treningów instruktarzowych. Wcześniej przygotowano projekty na  ok. 50 km tras ,które trafiły do akceptacji do Nadleśnictwa Barlinek.

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Teatru
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury zaprasza na obchody Międzynarodowego Dnia Teatru w dniach 03. i 04. kwietnia. W programie m.in. premiery Teatru "Wiatrak" oraz wieczór kabaretowy. Bardzo serdecznie zapraszamy!!!
Więcej…
 
"Nowogródek - polska stolica tradycji wielkanocnych"

ImageTymi słowami określił Nowogródek red. Radia Szczecin Zdzisław Tararako - pasjonat polskich tradycji. Już po raz 7 w Nowogródku odbył się powiatowy konkurs tradycji wielkanocnych. Konkurs zorganizował Wiejski OŚrodek kultury Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich  w Nowogródku.

Więcej…
 
Zawiadomienie o negocjacji bez ogłoszenia
ImageI. Nazwa oraz adres zamawiającego:
Barlinecki Ośrodek Kultury
REGON: 210015418 NIP 597-000-29-47
74-320  Barlinek ul. Podwale 9
Więcej…
 
«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6038539 Gościem