Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Wieczór z Teatrem Eksperymentalnym
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury zaprasza na Wieczór z Teatrem Eksperymentalnym - Etiuda Teatralna. Na podstawie PEDRO CALDERON DE LA BARKA - "Życie snem".
Więcej…
 
Nordic Walking w Hotelu Barlinek***

ImageW dniach 27.04 - 01.05. 2008 w Hotelu Barlinek***, Państwo Bogusław gościli grupę miłośników Nordic Walking w Danii. Liczna grupa 50 osób, to seniorzy w wieku od 60 do 70 lat. Nie są to jednak zwyczajni seniorzy. Byli to członkowie klubu Nordic Walking  z Kopenhagi i okolic. Wszyscy uczestnicy wycieczki trenują intensywnie od lat, wielu z nich ma certyfikaty trenerskie.

Więcej…
 
Gorzowiacy w Barlinku z okazji 730 Miasta

ImageGorzowski Klub PTTK Stilon postanowił zorganizować wycieczkę do Barlinka z okazji 730 lecia Miasta. Z pomocą Barlineckiego klubu PTTK  Bobrusie , UM i CIT został przygotowany atrakcyjny plan pobytu w Barlinku . Cały autokar gosci od 9.00 godziny.

Więcej…
 
Dzieci i młodzież ze Szczecina zwiedzają Barlinek
ImagePierwsza z cyklu wycieczek z zielonych szkół, 25. kwietnia zawitała do Barlinka. Pani Katarzyna Mielcarek z CIT oprowadziła ok. 50 dzieci z opiekunami szlakiem Emanuela Laskera. Goście oglądali również ekspozycje Muzeum Regionalnego, po którym oprowadzała Pani Ewa Rogozińska. Jak większość wycieczek, wizytę w Barlinku zakończyła degustacja pysznych lodów na Runku Miejskim.
Więcej…
 
Brązowi medaliści z LASKERA - Mistrzostwa Polski Leśników

ImageGra w szachy niewątpliwie wymaga skupienia, planowania posunięć, które w perspektywie okażą się sukcesem. Na strategicznym myśleniu leśnicy z całej Polski spotkali się w Sudetach. W Szklarskiej Porębie w dniach 13-15 marca br. odbyły się XVI  SZACHOWE  MISTRZOSTWA  POLSKI  LEŚNIKÓW.

Więcej…
 
Zapraszamy na rajd
ImageZapraszamy na pierwszy rajd z kijkami na nowej trasie Pierwszego w Polsce Centrum Nordic Walking. ZAPEWNIAMY KIJKI  - prosimy tylko o wcześniejsze zapisy.
Więcej…
 
Majówka
ImageZapraszamy na Majówkę, 1 maja Jarmark Ceramiczny, III  D n i  E u r o p y
Otwarcie sezonu turystycznego z Nordic Walking
Ośrodek Wypoczynkowy JANOWO - Centrum Nordic Walking ul. Polana Lecha
08.00 - rozpoczęcie bicia rekordu świata w marszu Nordic Walking z udziałem Marka Szustera
Więcej…
 
Książka, Róża... i Cervantes - 23 kwietnia

Image23 KWIETNIA, w obchody Światowego Dnia Książki, Biblioteka miejska w Barlinku zaprasza miłośników literatury na wspólne świąteczne czytanie „Don Kichota”  Miguela de Cervantesa. Jeśli zapach książki przyprawia Cię o drżenie a  szelest przekładanych kartek nieustannie towarzyszy Twemu życiu, spędź w bibliotece ten kwietniowy wieczór!
Środa 23 kwietnia, godz.19.30, biblioteka miejska.
Zapraszamy!

Więcej…
 
«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6038505 Gościem