Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Nowa karta pocztowa o E. Laskerze

ImageCentrum Informacji Turystycznej zaprasza kolekcjonerów i wszystkich zainteresowanych do nabycia okolicznościowej karty pocztowej  wydanej z okazji: 140 ROCZNICY EMANUELA LASKERA. Na dzień 01.maj 2008 została również wydana kartka pocztowa z okazji otwarcia Centrum NordiC Walking w Barlinku. Karty została wydana w limitowanej serii 1000 szt.

Więcej…
 
XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy

ImageW dniach 30.05 – 08.06.2008 r. w Barlinku po raz XVI odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Szachowy Pamięci dr Emanuela Laskera. W tym roku będzie on wyjątkowy, ze względu na przypadającą 140 rocznicę urodzin Mistrza Szachowego.

Więcej…
 
Barlinecki Klub Krótkofalowców wspiera Nordic Walking

Image20. maja Barlinecki Klub Krótkofalowców otrzymał karty QSL, tj. karty na których potwierdza się nawiązane łączności. Karta QSL o wymiarach 9 na 14 cm zawiera datę, godzinę, pasmo nadawcze, znak stacji, raport słyszalności oraz dokładne położenie nadajnika. Nie są to jednak zwykłe karty.

Więcej…
 
Niemieccy seniorzy polubili barlineckie szlaki Nordic Walking
Image14. maja w Barlinku odbył się rajd Nordic Walking z udziałem Barlineckiego Klubu Seniora „Złota Strzecha” a także seniorów z Niemiec. Liczna grupa zapalonych nordic - walkingowców wyruszyła z Centrum Nordic Walking w Ośrodku Janowo, gdzie odbył się trening i rozgrzewka.
Więcej…
 
Barlinek dawniej i dziś

ImageStowarzyszenie Przyjaciół Dziedzic bardzo serdecznie zaprasza 25. maja (niedziela) o godz. 11.30 do budynku byłej szkoły podstawowej w Dziedzicach na wystawę fotografii, pocztówek, miedziorytów, pamiątek związanych z Barlinkiem  - „BARLINEK DAWNIEJ I DZIŚ”.

 

Więcej…
 
Barlinek na Sportowej Majówce w Kargowej

ImageUrocze miasteczko Kargowa zaprosiło na Sportową Majówkę  Barlinek z Nordic Walking. Lidia Wawrzynowicz z uprawnieniami międzynarodowymi national couch  razem z Kasią Mielcarek z CIT Barlinek poprowadziła mini show o nordic walking, krótkie szkolenie w formie zabawy przeprowadzono dla ok. 30 chętnych .

Więcej…
 
Centrum Nordic Walking w Barlinku otwarte!!!

Image01. maja w Barlinku nastąpiło wielkie otwarcie pierwszego w Polsce Centrum Nordic Walking. Centrum Nordic Walking to ok. 50 km tras o różnej trudności wytyczonych przez specjalistów w dziedzinie Nordic Walking i krajoznawstwa. Trasy wiodą przez urokliwe tereny Puszczy Barlineckiej, która znajduje się w Barlinecko-Gorzowskim Parku Krajobrazowym.

Więcej…
 
Majówka, Jarmark Ceramiczny, III Dni Europy
Image01. maja w Barlinku odbyła się tradycyjna Majówka, czyli Jarmark Ceramiczny. W tym roku jarmarkowi towarzyszyły III Dni Europy. Od godz. 10.00 na rynku trwał kiermasz z udziałem gmin zrzeszonych w Eurodystrykcie Oderland – Nadodrze. W programie artystycznym wystąpiły gminy Bad Freienwalde, Moryń, Kostrzyn nad Odrą, Boleszkowice, Banie, Nowogródek oraz Barlinek.
Więcej…
 
«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6038555 Gościem