Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Trzeci weekend Letnich Wieczorów Filmowych  zapraszamy Drukuj Email
ImageZapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Barlinek oraz turystów na trzecie już w te wakacje spotkanie z Letnimi Wieczorami Filmowymi w Europejskim Centrum Spotkań. 27 i 28 lipca nie zabraknie filmów, bajki a także animacji dla najmłodszych. W piątek 27 lipca o godz. 21.30 zapraszamy na niezwykłą historię przyjaźni królowej i jej powiernika. Sobota 28 lipca to blok animacji dla dzieci, bajka „Lego Ninjago: Film” oraz trzymający w napięciu „Baby Driver”.


27 lipca (piątek) godz. 21.30 „Powiernik Królowej” - to historia niezwykłej przyjaźni, jaka połączyła brytyjską królową Wiktorię z Abdulem Karimem, indyjskim muzułmaninem, który towarzyszył jej i służył przez ostatnie 15 lat panowania królowej. Wiktoria nadała mu tytuł „munshi”, sekretarza, ale także nauczyciela. Platoniczna relacja łącząca oboje była źródłem plotek i niepokoju na brytyjskim dworze. Spekuluje się, że to dzięki wpływowi Abdula Karima polityka zagraniczna kraju i silny, bezkompromisowy charakter królowej uległy złagodzeniu.

28 lipca (sobota) godz. 16.00 – 18.00 - słodkościami własnej produkcji, wszystkie dzieci częstować będzie restauracja "Strzelecka 18", będą bańki mydlane i plenerowe gry planszowe. Nie zabraknie modelowania balonów oraz piaskownicy. Podczas, gdy dzieci będą bawiły się na naszym filmowym placu zabaw, Rodzice mogą skorzystać z niezwykłej oferty! Tego dnia swoje stoisko będzie miała "Fabryka Piękna Barlinek". W tym czasie będą mogli Państwo skorzystać z: darmowej diagnozy skóry twarzy, darmowych porad kosmetologiczne specjalistów oraz darmowego dobierania kształtu brwi do twarzy (henna i symetria brwi). Zostanie Państwu przedstawiona także oferta „Fabryki Piękna”.

28 lipca (sobota) godz. 18.00 „Lego Ninjago: Film” - Bohaterowie muszą pokonać złego lorda, Garmadona - Najgorszego Gościa Wszech Czasów i jednocześnie ojca samego Lloyda. To epickie starcie mecha z mechem i ojca z synem wystawi na próbę członków groźnej, choć niezdyscyplinowanej grupy współczesnych wojowników ninja. Każdy z nich będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać swoją prawdziwą moc.


28 lipca (sobota) godz. 21.30 „Baby Driver” - Utalentowanego młodego kierowcę, który zarabia na życie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń, postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego, dla którego pracuje, do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.


Przypominany, że wszystkie animacje, atrakcje, projekcje filmów oraz bajek są BEZPŁATNE!

Serdecznie zapraszamy

BOK


 
  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6038547 Gościem