Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Już niedługo II Letnie Wieczory Filmowe Drukuj Email
Image14 lipca w Europejskim Centrum Spotkań przy ul. Leśnej, ruszają II Letnie Wieczory Filmowe, które potrwają przez pięć tygodni, aż do 12 sierpnia. W każdy piątek i w każdą sobotę zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Barlinek oraz turystów o godz. 21.30 na wyjątkowe projekcje filmowe. Ci, którzy odwiedzili nas w ubiegłym roku z pewnością pamiętają organizowane przez nas zabawy z nagrodami.


Teraz ich również nie zabraknie a dodatkowo, przez wszystkie filmowe dni prowadzony będzie główny konkurs, którego rozstrzygnięcie nastąpi podczas ostatniego dnia II Letnich Wieczorów Filmowych, czyli 12 sierpnia. Już dziś możemy zapewnić, że nagroda jest nie tylko wartościowa ale i niebanalna i wyjątkowa. Co nią jest – niespodzianka. O szczegółach konkursu dowiedzą się Państwo 14 lipca! W tym roku nie zapomnieliśmy również o dzieciach. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy sobotnie seanse bajkowe o godz. 18.00 a także liczne atrakcje. Będzie dmuchany zamek, lody, bańki mydlane, filmowa plaża, konkurs z nagrodami i wiele innych. Planujemy filmowe grillowane z Międzychodem a Ahmand Tea poczęstuje Was pyszną angielską herbatą. Będą leżaki i koce a przede wszystkim to co najważniejsze – znakomita atmosfera.
Co nas wyróżnia? U nas nie ma biletów wstępu i wejściówek. Wstęp na wszystkie filmy i bajki jest wolny! Bezpłatne są także wszystkie animacje i atrakcje dodatkowe!
Szczegóły i repertuar tegorocznych II Letnich Wieczorów Filmowych już za kilka dni! 

Zapraszamy na naszego Facebooka  - facebook.com/LetnieWieczoryFilmowe
Serdecznie zapraszamy!
Barlinecki Ośrodek Kultury

 

 
image001.jpg
image002.jpg
image003.jpg
image004.jpg
image005.jpg
image006.jpg
image007.jpg
image008.jpg
  

 

 
  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6033931 Gościem