Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Dni Barlinka 2017  program Drukuj Email

ImageBurmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury zapraszają na Dni Barlinka 2017. W tym roku mamy dla Państwa aż trzy dni znakomitej zabawy, podczas których nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Barlineckie Świętojanki tradycyjnie już, rozpoczną się od „Widowiska Sobótkowego” przygotowanego przez Stowarzyszenie Plantacja Wyobraźni „Mały Dom Kultury” oraz Teatr „Wiatrak”.


Tegoroczne widowisko odbędzie się 23 czerwca o godz. 22.00 w Parku im. Emanuela Laskera. 24 czerwca w sobotę, zapraszamy Państwa już od godz. 18.00 na boisko sportowe przy ul. Jeziornej (teren dawnego Ekonomika). Tego dnia w programie m.in. zespół Sonata, Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej, koncerty – Ady Szulc & Harmony Trejo, M-Power, zespołu Shantel oraz Endrju. Również w sobotę o godz. 18.30 z Europejskiego Centrum Spotkań przy ul. Leśnej, wyruszy barwny korowód Królowej Puszczy Barlineckiej. Przejdzie on główną ulica miasta do miejsca, gdzie na tronie zasiądzie nowa władczyni Puszczy
Barlineckiej. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Barlinka do przyłączenia się do korowodu. W niedzielę 25 czerwca na barlineckiej scenie zaprezentują się dwie gwiazdy muzyczne – Małgorzata Ostrowska (godz. 17.00) oraz Antek Smykiewicz (godz. 18.30). Ponadto wystąpią – zespół Soler, Kellerproduktion, Carsten Heimann oraz cheerleaderki ze Schneverdingen.

Dodatkowe atrakcje:

wesołe miasteczko, stoiska, warsztaty artystyczne, animacje dla dzieci i konkursy z nagrodami przygotowane przez GBS Bank, Promocjone.com i koszulkowe atrakcje a także wiele innych.
Imprezy towarzyszące:
Sobota 24 czerwca godz.11.00 Przystań - Klub Żeglarski ,,Sztorm” - Regaty o Puchar Burmistrza Barlinka 2017 w klasach Omega, Cadet i Optimist
Niedziela 25 czerwca Jezioro Chmielowe, godz.6:30 - otwarte spławikowe zawody wędkarskie
Niedziela 25 czerwca Kościół pw. NSNMP, godz. 10:30 - koncert sakralny w wyk. chóru Halka

Serdecznie zapraszamy.
Szczegóły na plakacie.

 

Image


 
  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6033929 Gościem