Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
BOK zaprasza na letnie półkolonie Drukuj Email

ImageBarlinecki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat na letnie półkolonie „Kreatywne Wakacje z Małym Inżynierem w Barlinku”. Ilość zajęć: 35 godzin (poniedziałek-piątek godziny 9.00-16.00), opieka w godz. 8:00-17:00.Mały Inżynier oferuje pięć dni przygód w krainie nauki. Zajęcia dla dzieci odbywają się pod okiem instruktorów wprowadzających uczestników w świat eksperymentów, robotów, czy elektroniki. Wakacje z robotami to wymarzona okazja do tego, aby w miłej atmosferze nauczyć się czegoś, czego nie znajdzie się w szkole. Robotyka dla dzieci jest prosta i intuicyjna, a każda zbudowana konstrukcja daje dużo satysfakcji. Dzieci biorą udział w wyścigach, pracują samodzielnie i w grupach, rozwiązują zadania i uczą się twórczego myślenia. Przede wszystkim jednak doskonale się bawią w gronie rówieśników.

Robotyka Lego Mindstorms - na warsztatach mali inżynierowie tworzą roboty z zaawansowanego zestawu klocków Lego Mindstorms. Zajęcia mają charakter typowo praktyczny - uczestnicy konstruują, budują, programują i wprawiają w ruch skomplikowane maszyny – przy okazji poznając terminy techniczne jak przekładnia, moc. Zajęcia rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne. Warsztaty przeznaczone dla dzieci 7-15 lat.rzykładowe konstrukcje robotów: wyścigi formuły 1, Pudzian, czyli robot siłacz, kosmiczny robot ratujący świat, zawody robotów sumo, robozwierzaki, proste układy elektroniczne.

Robotyka Lego WeDo - zajęcia z Lego WeDo łagodnie wprowadzą Twoje dziecko w świat robotyki i programowania. Mali konstruktorzy budują proste roboty z tego, co świetnie znają na co dzień – kolorowych klocków Lego, a następnie ożywiają je przy pomocy łatwego, obrazkowego oprogramowania. Warsztaty Lego WeDo to przede wszystkim zabawa, która uczy w przyjazny i zabawny sposób. Warsztaty
przeznaczone dla dzieci 5-7 lat. Przykładowe konstrukcje robotów: małpka grająca na bębenkach, śpiewające ptaszki, kłapiący paszczą aligator, diabelski młyn, robozwierzaki, samochód wyścigowy.

Zapewniamy:
tygodniowe zajęcia dla dzieci i młodzieży z robotyki, eksperymentów lub elektroniki (zajęcia od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00); opieka nad dziećmi w godzinach 8.00-17.00; pracę w dwuosobowych zespołach; grupy zajęciowe do 15 osób; opiekę wykwalifikowanych instruktorów; pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, przekąski oraz soki owocowe); materiały dydaktyczne; płytę ze zdjęciami z całego szkolenia; upominek od Małego Inżyniera; dyplom potwierdzający ukończenie danego poziomu kursu.
Dużo zabawy i rozwijania umiejętności.

Szczegóły na plakacie!
Serdecznie zapraszamy.

 

Image


 
  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6033927 Gościem