Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Barlineckie Perełki Turystyczne 2013 Drukuj Email


Perły Turystyczne 2013

1.Sz.P. Bartosz Bogusław  Hotel Barlinek za uatrakcyjnienie oferty turystycznej Barlinka poprzez  wybudowanie nowego obiektu konferencyjno- gastronomicznego

2.Sz.P. Maria i Jan Kołosowscy Pasieka „Medus” za uzyskanie certyfikatu dla Miodów Puszczy Barlineckiej „Polskiego Produktu Tradycyjnego” oraz Certyfikatu Europejskiego Dziedzictwa Kulinarnego

3.Centrum Informacji Turystycznej – z okazji jubileuszu 10-lecia działalności za ogromny wkład w rozwój turystyki i promocji Barlinka



Perełki turystyczne:

Promocja
1.Sz.P. Andrzej Mrowiński  za stworzenie albumu „Barlinek wczoraj i dziś”

2.SZ.P. Iwona Małgorzata Żytkowiak za promocję miasta poprzez napisanie książki „Kobiety z sąsiedztwa”, której akcja toczy się w Barlinku

3.Sz.P. Jolanta Karasińska  za promocję Kultury Barlinka w innych miastach oraz utwory poetyckie o Barlinku.

4.Sz.P. Kazimierz Hoffmann  za promocję Regionu poprzez napisanie rozdziału Pt. „W Barlinku i w Myśliborzu” w książce „Samozwańcze konsulaty. Rzecz o emocjonalnym stosunku Niemców i Polaków do tego samego skrawka ziemi”

5.Sz.P. Brygida Liśkiewicz  Dyr. BOK za promocję Kultury Barlinka poprzez organizacje Plenerów Ceramiczno- Malarskich i wystaw poplenerowych w innych miastach.

6.Sz.P. Iwona Dwojewska  Sołectwo Żydowo  za prezentację Doliny Płoni podczas targów TILIA 2013 oraz współorganizację wielu imprez turystyczno- rekreacyjnych.

7.Klub PTTK Barlineckie Bobrusie za promocję przyrody Gminy Barlinek poprzez zorganizowanie wystawy  „Przyroda Barlinka i okolic” z okazji 735-lecia Barlinka



Produkty i usługi

8.Sz.P. Jerzy Bitel Centrum Handlowe BIMEX  za tworzenie dziedzictwa kulinarnego Regionu poprzez wyrób wielu wyjątkowych produktów wędliniarsko- garmażeryjnych

9.Bar u Sędłaka  za stworzenie atrakcyjnej oferty gastronomicznej w Barlinku

10.Sz.P. Halina Zwiech  Żywienie zbiorowe- Stołówka  za stworzenie atrakcyjnej oferty gastronomicznej w Barlinku dla grup zorganizowanych i turystów indywidualnych

11.Sz.P. Patryk Brusilewicz  Lody Caffe   za pielęgnowanie dziedzictwa kulinarnego Regionu poprzez wyrób tradycyjnych lodów

12.Sz.P. Małgorzata i Wojciech Brusilewicz  Lody Caffe  za stworzenie atrakcyjnej oferty gastronomicznej w Barlinku

13.Cukiernia Państwa Sawickich  za tworzenie dziedzictwa kulinarnego Regionu poprzez produkcję wyrobów cukierniczych

14.SZ.P. Barbara i Ryszard Stradomscy Bar „AS” za stworzenie atrakcyjnej oferty gastronomicznej w Barlinku

15.Studio New Body Fitness za uruchomienie punktu, który zwiększył całoroczną ofertę sportowo- rekreacyjną w Barlinku

16.Klub Fitness za uruchomienie punktu, który zwiększył całoroczną ofertę sportowo- rekreacyjną w Barlinku

17.Sz.P. Sławomir Gibert  Nadleśnictwo Barlinek  za stworzenie nowej infrastruktury informacyjnej  i odnowienie placu rekreacyjno- wypoczynkowego nad Jeziorem Okno oraz współorganizacji wielu imprez turystycznych

18.Sz.P. Jerzy Wawrzyniak za organizację rajdów rowerowych w ramach działalności PTTK Barlineckie Bobrusie

19.Sz.P. Brygida Liśkiewicz Kino PANORAMA za zwiększenie całorocznej oferty spędzania wolnego czasu
   
Wyróżnienie Turystyczne otrzymali:
Maciej Konieczka Kino PANORAMA za trud włożony w stworzenie atrakcyjnej oferty Kina PANORAMA

20.Sz.P. Elżbieta Walczyńska  Barlineckie TBS za upiększenie wizerunku miasta poprzez rewitalizację  kamienic i budynków w Barlinku.



Pamiątki

21.Sz.P. Katarzyna Dziewięcka Zakład Fotograficzny Andrzej Ligenza  za produkcję nowych pamiątek o Barlinku.

22.Sz.P. Brygida Liśkiewicz  Pracownia Ceramiki Unikatowej za stworzenie atrakcyjnej oferty pamiątkarskiej z Barlinka- ceramicznego rękodzieła użytkowego

Wyróżnienie Turystyczne  Grażyna Bartkiewicz i Anna Mioduszewska za osobiste zaangażowanie w tworzenie nowych wyjątkowych ceramicznych pamiątek z Barlinka.

Wdrażanie marki
23.Sz.P. Elżbieta Trautman Dyr. SP 4 za zorganizowanie III Sienkiewiczowskiego Rajdu Nordic Walking

Wyróżnienie Turystyczne 
Małgorzata Kozar za zorganizowanie III Sienkiewiczowskiego Rajdu Nordic Walking oraz  osobiste zaangażowanie w  promocję Nordic Walking wśród dzieci i młodzieży

24.Sz.P. Danuta Tomiałojć Dyr. SP 1 za prowadzenie z wielkimi sukcesami reprezentacji Europejskiej Stolicy Nordic Waking podczas “Pucharu Bałtyku NW 2013” oraz organizację młodzieżowych imprez sportowo- rekreacyjnych Nordic Walking.

Wyróżnienie Turystyczne  Bożena Rudnicka i Piotr Rosenkiewicz  za prowadzenie z wielkimi sukcesami reprezentacji Europejskiej Stolicy Nordic Waking podczas “Pucharu Bałtyku NW 2013” oraz organizację młodzieżowych imprez sportowo- rekreacyjnych Nordic Walking.

25.Sz.P. Iwona Galbarczyk SP Mostkowo  za organizację rajdu „ W Poszukiwaniu wiosny”  z cyklu „Cztery Pory Roku z Nordic Walking”

26.Sz.P. Joanna Subocz Sołectwo Krzynka za współorganizację Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Nordic Walking „Orientuj się z NW”

27.Sz.P. Ireneusz Kostka Lider Pojezierza  za duży wkład w promowanie idei Nordic Walking i Europejskiej Stolicy NW Barlinek


image001.jpg
image002.jpg
image003.jpg
image004.jpg
image005.jpg
image006.jpg
image007.jpg
image008.jpg
image009.jpg
image010.jpg
image011.jpg
image012.jpg
image013.jpg
image014.jpg
image015.jpg
image016.jpg
image017.jpg
image018.jpg
image019.jpg
image020.jpg
image021.jpg
image022.jpg
image023.jpg
image024.jpg
image025.jpg
image026.jpg
image027.jpg
image028.jpg
image029.jpg
image030.jpg
image031.jpg
image032.jpg
image033.jpg
image034.jpg
image035.jpg
image036.jpg
image037.jpg
image038.jpg

 
  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty