Perełki Turystyczne
E.Lasker-Route
Wir empfehlen
Święto Pluszowego Misia
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury – Biblioteka Publiczna w Barlinku, zaprasza na Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji 26 listopada o godz. 9.45, w sali widowiskowej BOK, odbędzie się przedstawienie pt. „Na Misiowych Urodzinach – Najważniejsza Jest Rodzina”. Przedstawienie w wykonaniu Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa. Nie zabraknie również małego „co nie co”. Zapraszamy wszystkie dzieci. Wstęp wolny.
Weiter …
 
Jesienny Rajd Nordic Walking PIĘKNO I RÓŻNORODNOŚĆ KRAJOBRAZU LEŚNEGO
ImageSerdecznie zapraszamy na Jesienny Rajd Nordic Walking PIĘKNO I RÓŻNORODNOŚĆ KRAJOBRAZU LEŚNEGO. W programie zwiedzanie historycznych miejsc Nadleśnictwa Barlinek, ciekawostki Barlinecko- Gorzowskiego Parku Krajobrazowego oraz konkursy i poczęstunek w chacie biesiadnej w Dankowie. Spotykamy się  10 listopada o godz. 9.00 na Rynku Miejskim.  Koszt 15,00zł, obowiązują wcześniejsze zapisy w Centrum Informacji Turystycznej.   
Weiter …
 
O Łabędzie Pióro  ogłoszenie wyników
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury - Biblioteka Publiczna, zapraszają na uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród  oraz wyróżnień w konkursie literacki o „Łabędzie Pióro” im. Romany Kaszczyc. Uroczystość odbędzie się 14 listopada 2018r. w kawiarni artystycznej BOK, ul. Podwale 9, godz. 18.00.  Spotkanie uświetni występ Andrzeja Szpaka, który zaśpiewa przeboje Czesława Niemena.
Weiter …
 
Listopad w kinie Panorama
ImageTen miesiąc w Kinie Panorama, zapowiada się naprawdę emocjonująco, a to z powodu premiery „Planety Singli 2” a także filmów m.in. „7 uczuć” czy też znakomitego „Bohemian Rapsody”. Nie zabraknie „Hotelu Transylwania 3”, przy którym znakomicie bawią się nie tylko dzieci ale i również Ich rodzice.
Weiter …
 
Zapraszamy na koncert niepodległościowy
ImageBurmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. „Dla Niepoległej” – 09 listopada (piątek) godz. 17.00 sala widowiskowa BOK, ul. Podwale 9. W programie m.in. koncert chóru „Halka”, występ zespołu Fabryka Tańca Barlinek, Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Studia Piosenki. Nie zabraknie również wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych. Tuż po koncercie, zapraszamy wszystkich gości na kawę do foyer sali widowiskowej.

Weiter …
 
Wystawa plakatu Wojciecha Korkucia
ImageBOK – Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza na wystawę zorganizowaną z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. „Niepodległość to stan umysłu”, to wystawa plakatów autorstwa Wojciecha Korkucia. 07 listopada (środa) godz. 17.00, Muzeum Regionalne ul. Niepodległości 17.
Weiter …
 
I Niepodległościowa Piątka w Rychnowie
ImageSołectwo Rychnów, Gmina Barlinek oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na bieg z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. I Niepodległościowa „Piątka” w Rychnowie, odbędzie się w sobotę, 24 listopada. Start – godz. 11.00 boisko przy świetlicy wiejskiej. Na bieg nie prowadzone są żadne zapisy, ma on charakter towarzyski a uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Wśród wszystkich startujących w biegu zawodników rozlosowana zostanie nagroda - rower górski.

Weiter …
 
Dzień Seniora  zapraszamy
ImageBurmistrz Barlinka, Barlinecki Ośrodek Kultury oraz Barlinecka Rada Seniorów, zapraszają na obchody Dnia Seniora. 18 października (czwartek) godz. 17.00 sala widowiskowa BOK. W programie m.in. koncert chóru „Halka” i zespołu „Barliniacy”, wręczenie odznak Honorowych Gryfa Zachodniopomorskiego, wyróżnienia, podziękowania, występ seniorów z Barlinka i miasta partnerskiego Prenzlau, recital Julity Kożuszek oraz spotkanie przy kawie.
Weiter …
 
<< Anfang < Vorherige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nächste > Ende >>

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kommunikation
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Besucherzähler
Jesteś 6068556 Gościem