Perełki Turystyczne
E.Lasker-Route
Wir empfehlen
Photo Day Barlinek

ImageSpotkanie fotografików pod takim właśnie hasłem miało miejsce 21. kwietnia w Europejskim Centrum Spotkań. W wydarzeniu tym wzięło udział   dwudziestu  pięciu fotografików nie tylko z Barlinka. Byli to: Renata Stankiewicz, Agnieszka Ampuła, Paweł Ampuła, Bronisław Pilich z Gorzowa Wielkopolskiego, Thomas Preuss z Prenzlau, Mieczysław Zbigniew Deremacki z Goleniowa, Krzysztof Grzywna, Urszula Grzywna z Dębna ,Danuta Olszewska, Radosław Szajda, Jerzy Wawrzyniak, Agnieszka Andrzejewska, Grzegorz Przybylski, Bartłomiej Kromer, Magdalena Pędziszczak, Mirosław Sulikowski, Anna Brodowicz, Krzysztof Strzelecki, Tomasz Gaładyk, Krzysztof Krawczyk, Marcin Wołk,  Mateusz Zych,  Tomasz Sikorski, Andrzej Ligenza i Katarzyna Mielcarek z Barlinka.

Weiter …
 
Spotkanie w Muzeum Cafe
ImageBOK - Muzeum Regionalne zaprasza kolejne spotkanie z cyklu Muzeum Cafe. Tym razem, zapraszamy Państwa na wykład Andrzeja Rudnickiego "Polacy - Żydzi. Wspólna historia dwóch narodów".

Weiter …
 
XXII Gala Taneczna Fabryki Tańca Barlinek - zaproszenie
ImageFabryka Tańca Barlinek, serdecznie zaprasza na XXII Galę Taneczną, która odbędzie się 21 kwietnia (sobota) o godz. 14.00 oraz 17.00. Koncert odbędzie się na sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w dniach – 10, 12, 17 i 19 kwietni w sali widowiskowej BOK od godz. 16.30.

Weiter …
 
Las w malarstwie - zapraszamy
ImageBOK - Muzeum Regionalne w Barlinku, Nadleśnictwo Barlinek, Wielkopolski Park Narodowy oraz ZAP Oddział Wielkopolski, zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa "Artyści a las". 12 kwietnia (czwartek) godz. 17.00 Muzeum Regionalne, ul. Niepodległości 17. W części artystycznej spotkania wystąpi Feeling Dance Group.

 
Weiter …
 
Kwiecień w Kinie Panorama
ImageKwiecień to zarówno Święta Wielkanocne jak i najnowsze propozycje dla miłośników kina. Kino Panorama zaprasza na pełen humoru „Wieczór  gier”, nowe przygody Lary Croft i najnowszą polską komedię „Kobieta Sukcesu”. Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych widzach. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy „Gnomeo i Julia: Tajemnica zaginionych krasnali”, „Traktorek Florek - nowe przygody” a także „Luis i obcy”.
Weiter …
 
W Mostkowie szukali wiosny
Image10 marca odbył się kolejny rajd nordic walking, który tradycyjnie, tuż przed Świętami Wielkanocnymi, przybiera nazwę „W poszukiwaniu wiosny”. Wzięło w nim udział ok. 50 osób, które na Rynku Miejskim w Barlinku wsiadło do autokaru, by w miejscowości Pustać wysiąść z niego i przejść piękną ponad czterokilometrową trasą wśród pól, łąk, pagórków i lasów do Mostkowa.
Weiter …
 
Spotkanie z autorką zbrodni nad Jeziorem Barlineckim
ImageBiblioteka Publiczna w Barlinku, zaprasza na spotkanie z Martą Matyszczak, które odbędzie się 20 marca (wtorek) o godz. 18.00 w Kawiarni Artystycznej BOK, ul. Podwale 9. Trzecia z powieści Marty Matyszczak „Strzały nad jeziorem”, która ukazała się pod koniec lutego, toczy się w urokliwym (a jakże) mieście, czyli… Barlinku!
Weiter …
 
Kabaret Skeczów Męczących w Barlinku!
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z Kabaretem Skeczów Męczących. 10 czerwca (niedziela) godz. 16.30 sala widowiskowa BOK ul. Podwale 9. Bilety w cenie 50 zł i 60 zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Paderewskiego 7, poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00 (tel. 95 7462 874) lub na stronie internetowej www.kabaretowebilety.pl

Weiter …
 
<< Anfang < Vorherige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nächste > Ende >>

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kommunikation
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Besucherzähler
Jesteś 6068323 Gościem