Perełki Turystyczne
E. Lasker Trail
We recommend
Gra miejska na Noc Muzeów
ImageHarcerski Szczep Puszczy Barlineckiej oraz BOK – Muzeum Regionalne, zapraszają na Grę Miejską „Szlakiem legend Romany Kaszczyc”. Gra odbędzie się w ramach obchodów tegorocznej Europejskiej Nocy Muzeów i 740-lecia miasta Barlinka. Przyjdź i przejdź z nami szlakiem legend Romy Kaszczyc.
Read more...
 
Maj w Kinie Panorama
ImageMaj to nie tylko rozpoczęcie sezonu na rodzinne grillowanie. To także miesiąc znakomity filmów w Kinie Panorama. Nie zabraknie najnowszego „Życzenia śmierci” z Brucem Willisem w roli głównej, który jest remake kultowego filmu z 1974 roku. Mamy coś dla fanów produkcji Marvela, miłośników horrorów i tych, którzy lubią się pośmiać przy dobrej komedii. Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych widzach.
Read more...
 
Osiecka i nie tylko  recital Julity Kożuszek w BOK
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury - Biblioteka Publiczna w Barlinku, zaprasza na recital Julity Kożuszek „Osiecka i nie tylko”. 08 maja (wtorek) Kawiarnia Artystyczna BOK ul. Podwale 9, godz. 18.00. Występ odbędzie się z okazji ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek i Dnia Bibliotekarza. Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy.
Read more...
 
Zapraszamy na Galę Charytatywną
ImageFabryka Tańca Barlinek oraz Wojtusiowe Nutki, serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Barlinek na Galę Charytatywną. 10 maja (czwartek) godz. 17.00 sala widowiskowa BOK, ul. Podwale 9. Wstęp na Galę to tylko 10 zł. Kwota, którą uda się dzięki Państwa hojności zebrać, zostanie przeznaczona w całości na pomoc rodzinie poszkodowanej w wyniku pożaru domu.

Read more...
 
RUSZYŁY ZAPISY DO MASZ TALENT?!  przełożone
ImageZgodnie z prośbą osób zainteresowanych wzięciem udziału w nowym, barlineckim show „Masz talent?!”, Barlinecki Ośrodek Kultury informuje, iż przekłada eliminacje do programu. Odbędą się one w listopadzie. O dokładnym terminie z pewnością Państwa poinformujemy. Jednocześnie zachęcamy do pobierania kart zgłoszenia, które od września dostępne będą w sekretariacie Barlineckiego Ośrodka Kultury, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00.

Read more...
 
Przedszkole Pod Topolą poznaje nordic walking.
ImageDziś cztery przedszkolne grupy : Biedronki, Mądre Sówki, oraz Krasnoludki 1 i 2 z Przedszkola Pod Topolą w Barlinku . Pod czujnym okiem instruktora Katarzyny Mielcarek i wsparciu Olgi Napierały uczyły się co to jest rekreacja nordic wal king .Spotkanie każdej grupy pełne uśmiechów i zainteresowania kończyło się pamiątkową fotką pod największymi na świecie kijami nw. Gratulujemy Panią Opiekunką ..dzieci i były przemiłe spisały się na medal . Do zobaczenia na szlaku nw w Europejskiej Stolicy Nordic Walking.
Read more...
 
Zapraszamy do Dziedzic
ImageStowarzyszenie Przyjaciół Dziedzic zaprasza na spotkanie z Muzeum Woldenberczyków i Wsi dziedzice. 28 kwietnia (sobota) godz. 12.00 - Dziedzice 45. W programie m.in. prezentacja warsztatów, zwiedzanie muzeum, program artystyczny, prezentacja malarstwa oraz poczęstunek.
Read more...
 
Majówka 2018 program
ImageBurmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na „Polską Majówkę na ludowo”. 03 maja od godz. 16.00 – Rynek Miejski w  Barlinku. W programie: Zespół Śpiewaczy „Sonata”, występy młodych barlineckich wokalistów, koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Ina” z  Goleniowa, nauka tańców, wspólny polonez, występ Roberto Zucaro i Mario Carota oraz koncert Andrzeja Szpaka.                                                                                                                           
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Town Transport
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Counter
Jesteś 6068462 Gościem