Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Błękitna dla niepodległej  muzeum zaprasza

ImageBOK – Muzeum Regionalne w Barlinku oraz Stowarzyszenie na rzecz ochrony dziedzictwa „Młyn – Papiernia”, zapraszają na wystawę „Błękitna dla niepodległej. Pamięć ocalona – powstanie Armii Polskiej we Francji”. Wystawę można oglądać od 03 do 12 września w Muzeum Regionalnym, ul. Niepodległości 17. Wstęp bezpłatny. Wystawa organizowana jest w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Szczegóły na plakacie.

Więcej…
 
Zapraszamy dzieci do kabaretu
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 7 do 15 lat, do współtworzenia nowego barlineckiego kabaretu. Jeśli czujesz się dobrze na scenie, lubisz rozśmieszać ludzi – ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 25 września 2018 o godz. 16.30 w Pracowni Teatralnej BOK przy ul. Podwale 9 (tel. 95 746 21 35).

Więcej…
 
Klimakterium&i już w Barlineckim Ośrodku Kultury

ImageNajwiększy teatralny hit komediowy „Klimakterium i już” w Barlinku! 16 listopada godz. 19.00 sala widowiskowa Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9. Bilety w cenie 85 zł do nabycia: u  organizatora (zamówienia zbiorowe, informacje, rezerwacje) tel. 515 922 426 e -mail: ; w  internecie - www.kupbilecik.pl,  www.biletyna.pl oraz w Centrum Informacji Turystycznej w Barlinku ul. Paderewskiego 7 tel. 95 746 28 74 e-mail: poniedziałek -piątek  godzina 9.00- 15.00."Klimakterium ... i już" (coś między kabaretem, musicalem a farsą)Więcej…
 
Wrzesień w Kinie Panorama
ImagePo wakacyjnej przerwie, zapraszamy Państwa do Kina Panorama, gdzie czekają najnowsze premiery filmowe a samo kino przeszło modernizację. W tym miesiącu nie zabraknie premiery głośnego „Kleru”, przygód Kubusia Puchatka i innych propozycji.
Więcej…
 
Dożynki Gminne 2018  program

ImageBurmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, Sołectwa Gminy Barlinek oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na Dożynki Gminne 2018. 01 września (sobota) plac przy ul. Jeziornej w Barlinku (teren WORD). W programie m.in. msza św. na placu dożynkowym, występy zespołów – Zespół Pieśni i Tańca Pyrzyce, Etna oraz Sławek Lisowski. Atrakcje dodatkowe – wesołe miasteczko, zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami oraz zabawa ludowa.

 

Więcej…
 
Zapraszamy na Euforię Dźwięku - Projekt B
ImagePo udanej edycji Euforii Dźwięku w czerwcu, zapraszamy Was po raz kolejny na magiczną plażę w Barlinku, gdzie tym razem podczas piątkowej nocy wystąpi czołówka polskiej rap-sceny, natomiast w sobotę scenę przejmie plejada gwiazd tanecznej muzyki elektronicznej, w tym holenderska legenda muzyki trance - 4 Strings! Euforia Dźwięku - Projekt B to scena na plaży, setki uśmiechniętych ludzi, muzyka i niezastąpiony klimat, który tworzycie razem z nami!

Więcej…
 
Dożynki w Przelewicach
ImageSerdecznie zapraszamy na Dożynki Gminne 2018 w Przelewicach  W programie korowód dożynkowy, uroczysta Msza Święta, konkursy i zabawa taneczna. W części artystycznej wystąpią: Blue Box, Kapela Pyrzyczanie i Lokus.  Szczegóły na plakacie. Zapraszamy
Więcej…
 
Robocza wystawa poplenerowa - zapraszamy
ImageW dniach 13-21 sierpnia w Barlinku, odbywa się XXIII Międzynarodowy Plener Ceramiczno – Malarski „Piękno ukryte – Barlinek 2018”. Zapraszamy mieszkańców miasta i turystów na prezentację prac, które powstały w tym czasie w Barlinku. Robocza wystawa poplenerowa, odbędzie się 21 sierpnia we wtorek o godz. 18.00 we foyer sali widowiskowej BOK.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6068449 Gościem