Perełki Turystyczne
E. Lasker Trail
We recommend
Błękitna dla niepodległej  muzeum zaprasza

ImageBOK – Muzeum Regionalne w Barlinku oraz Stowarzyszenie na rzecz ochrony dziedzictwa „Młyn – Papiernia”, zapraszają na wystawę „Błękitna dla niepodległej. Pamięć ocalona – powstanie Armii Polskiej we Francji”. Wystawę można oglądać od 03 do 12 września w Muzeum Regionalnym, ul. Niepodległości 17. Wstęp bezpłatny. Wystawa organizowana jest w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Szczegóły na plakacie.

Read more...
 
Zapraszamy dzieci do kabaretu
ImageBarlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 7 do 15 lat, do współtworzenia nowego barlineckiego kabaretu. Jeśli czujesz się dobrze na scenie, lubisz rozśmieszać ludzi – ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 25 września 2018 o godz. 16.30 w Pracowni Teatralnej BOK przy ul. Podwale 9 (tel. 95 746 21 35).

Read more...
 
Klimakterium&i już w Barlineckim Ośrodku Kultury

ImageNajwiększy teatralny hit komediowy „Klimakterium i już” w Barlinku! 16 listopada godz. 19.00 sala widowiskowa Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9. Bilety w cenie 85 zł do nabycia: u  organizatora (zamówienia zbiorowe, informacje, rezerwacje) tel. 515 922 426 e -mail: ; w  internecie - www.kupbilecik.pl,  www.biletyna.pl oraz w Centrum Informacji Turystycznej w Barlinku ul. Paderewskiego 7 tel. 95 746 28 74 e-mail: poniedziałek -piątek  godzina 9.00- 15.00."Klimakterium ... i już" (coś między kabaretem, musicalem a farsą)Read more...
 
Wrzesień w Kinie Panorama
ImagePo wakacyjnej przerwie, zapraszamy Państwa do Kina Panorama, gdzie czekają najnowsze premiery filmowe a samo kino przeszło modernizację. W tym miesiącu nie zabraknie premiery głośnego „Kleru”, przygód Kubusia Puchatka i innych propozycji.
Read more...
 
Dożynki Gminne 2018  program

ImageBurmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, Sołectwa Gminy Barlinek oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na Dożynki Gminne 2018. 01 września (sobota) plac przy ul. Jeziornej w Barlinku (teren WORD). W programie m.in. msza św. na placu dożynkowym, występy zespołów – Zespół Pieśni i Tańca Pyrzyce, Etna oraz Sławek Lisowski. Atrakcje dodatkowe – wesołe miasteczko, zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami oraz zabawa ludowa.

 

Read more...
 
Zapraszamy na Euforię Dźwięku - Projekt B
ImagePo udanej edycji Euforii Dźwięku w czerwcu, zapraszamy Was po raz kolejny na magiczną plażę w Barlinku, gdzie tym razem podczas piątkowej nocy wystąpi czołówka polskiej rap-sceny, natomiast w sobotę scenę przejmie plejada gwiazd tanecznej muzyki elektronicznej, w tym holenderska legenda muzyki trance - 4 Strings! Euforia Dźwięku - Projekt B to scena na plaży, setki uśmiechniętych ludzi, muzyka i niezastąpiony klimat, który tworzycie razem z nami!

Read more...
 
Dożynki w Przelewicach
ImageSerdecznie zapraszamy na Dożynki Gminne 2018 w Przelewicach  W programie korowód dożynkowy, uroczysta Msza Święta, konkursy i zabawa taneczna. W części artystycznej wystąpią: Blue Box, Kapela Pyrzyczanie i Lokus.  Szczegóły na plakacie. Zapraszamy
Read more...
 
Robocza wystawa poplenerowa - zapraszamy
ImageW dniach 13-21 sierpnia w Barlinku, odbywa się XXIII Międzynarodowy Plener Ceramiczno – Malarski „Piękno ukryte – Barlinek 2018”. Zapraszamy mieszkańców miasta i turystów na prezentację prac, które powstały w tym czasie w Barlinku. Robocza wystawa poplenerowa, odbędzie się 21 sierpnia we wtorek o godz. 18.00 we foyer sali widowiskowej BOK.
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Town Transport
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Counter
Jesteś 6068451 Gościem