Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Formacja "Słońce" Drukuj Email

Formacja "Słońce" działa w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Barlinku. Opiekuje się nią Rada Powiatu  i Starostwo Powiatu Myśliborskiego. Od 1988 r. dyrektorem Ogniska, kierownikiem artystycznym i choreografem jest mgr Katarzyna Czerwińska.

Program jaki prezentuje Formacja Słońce jest różnorodny. Obejmuje inscenizacje taneczne, układy rewiowe, klasyczne, jazzowe, disco dance oraz show dance.  Choreografie dostosowane są do wieku i możliwości tancerzy. Ogromna dynamika oraz bogactwo kostiumów określane jest często jako profesjonalne show. Formacja Słońce tańczy zarówno w kraju jak i za granicą. Uczestniczy w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, konkursach, przeglądach zdobywając  wiele nagród i wyróżnień. Udział w nich mobilizuje wszystkich do wytężonej pracy nad poziomem artystycznym przygotowanych programów. Uświetnia imprezy kulturalne, sportowe, charytatywne w naszym mieście, powiecie, województwie ale i całej Polsce. Swoim programem zachwyca zarówno dzieci, młodzież jak i starszą część widowni.

 

Zespół określany jest jako "żywioł na scenie". Nowoczesne układy, kolor i rytm porywają świeżością, tempem i zaskakującymi pointami. Każdy ma tutaj swoje miejsce. Dzieci, młodzież, rodzice-Ci zrzeszeni w Stowarzyszeniu Przyjaciół Formacji Słońce Słoneczna Gromada.

Trudno zliczyć setki występów na wielkich i mniejszych scenach, jednak do każdego podchodzimy jednakowo - Z CAŁYM SERCEM.

Zapraszamy na strone intrernetową Formacji Słońce.

 
  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty