Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Zapraszamy na III Letnie Wieczory Filmowe - repertuar Drukuj Email

ImageJuż za dwa tygodnie, ruszają III Letnie Wieczory Filmowe w Europejskim Centrum Spotkań. Tegoroczna edycja imprezy, podobnie jak dwie poprzednie, potrwa pięć tygodni. Startujemy 13 lipca w piątek a ostatni seans odbędzie się 11 sierpnia w sobotę. W każdy piątek i w każdą sobotę zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Barlinek oraz turystów o godz. 21.30 na wyjątkowe projekcje filmowe. Nie zabraknie zabaw konkursowych i konkursu głównego, w którym do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody! Szczegóły poznacie Państwo podczas pierwszego weekendu Letnich Wieczorów Filmowych. Na naszych Widzów czekać będzie aromatyczna, angielska, Wasza ulubiona Ahmand Tea i „Filmowe grillowanie z Międzychodem”. Będą leżaki i koce a przede wszystkim to co najważniejsze – znakomita atmosfera.


Nie zapomnieliśmy o najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy sobotnie seanse bajkowe o godz. 18.00 a także liczne atrakcje. Będą m.in. dmuchane zamki, zorganizujemy festyn „Bezpieczne wakacje z Policją”, festyn z OSP Pełczyce, przygotujemy bańki mydlane, modelowanie balonów, koło fortuny i wiele wiele innych. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Dla dzieci również przygotowaliśmy konkursy – plastyczny i fotograficzny. Szczegóły 14 lipca przed projekcją bajki.

Przypominamy, że u nas nie ma biletów wstępu i wejściówek. Wstęp na wszystkie filmy i bajki jest wolny! Bezpłatne są także wszystkie animacje i atrakcje dodatkowe!

Zapraszamy na naszego facebooka – facebook.com/LetnieWieczoryFilmowe

Repertuar oraz szczegóły na plakacie!

Widzimy się 13 lipca w Europejskim Centrum Spotkań przy ul. Leśnej!

Do zobaczenia.

BOK – Letnie Wieczory Filmowe

 

 Image

 

 

 

 
  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6068262 Gościem