Perełki Turystyczne
Szlak E.Laskera
Polecamy
Majówka 2018 program Drukuj Email
ImageBurmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na „Polską Majówkę na ludowo”. 03 maja od godz. 16.00 – Rynek Miejski w  Barlinku. W programie: Zespół Śpiewaczy „Sonata”, występy młodych barlineckich wokalistów, koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Ina” z  Goleniowa, nauka tańców, wspólny polonez, występ Roberto Zucaro i Mario Carota oraz koncert Andrzeja Szpaka.                                                                                                                            Organizatorzy przewidzieli również liczne niespodzianki dla najmłodszych  - strefa relaksu i wypoczynku, malowanie twarzy, rozgrywki szachowe, pokazy karate i zabawy z piłką.
Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Goleniowskiej „Ina” - jest dziś jednym z największych i najczęściej występującym zespołem spośród wszystkich grup w regionie. Tysiące godzin prób i tysiące kilometrów w drodze i około 800 osób związanych z zespołem, kilkaset sztuk kostiumów i ponad 600 koncertów w Polsce i poza granicami (ponad 72 wyjazdy zagraniczne)- to są tylko liczby. Jednak fenomen "Iny” nie polega na ilości podróży zagranicznych i ilości uczestników, lecz na szczególnych więziach między członkami zespołu i na rodzinnej,

serdecznej atmosferze jaka pomiędzy nimi panuje, na zaangażowaniu rodziców dzieci w pracę zespołu, na realizacji siebie i robieniu tego, co się lubi i co daje satysfakcję i sukcesy.
Roberto Zucaro - Któż z państwa nie zna takich włoskich przebojów jak L’Italiano, Marina, Felicita’, Ci Sara’, Tornero’,Susanna, Volare, Baila Morena, Acapulco, Fuoco nel Fuoco, Quando Quando, Piccola e Fragile, Sereno e’, Mamma Maria.A któż nie zna latino amerykańskiej muzyki La copa de la vita, La bamba, Mambo5, La camisa nera, Ai se eu te pego, itp. Tak wielkie przeboje w oryginalnym wykonaniu Roberto Zucaro z pewnością porwą publiczność do szalonej zabawy.


Andrzej Szpak - w czasie koncertu wykonywane będą najbardziej znane i lubiane piosenki Niemena, takie jak „Pod Papugami”, „Sen o Warszawie”, „Płonąca stodoła”, „Jednego serca”, ” Bradziaga”, „Dziwny jest ten świat” i inne. Andrzej Szpak w maju ubiegłego roku wybrany został Najlepszym Wokalistą Estradowym 2017 w Polsce, za wykonanie piosenek Czesława Niemena. Otrzymał też tytuł Najlepszego Muzyka Estradowego Roku za całokształt swojej działalności. Obie nagrody przyznała Kapituła Konkursu oraz Przedsiębiorstwo Imprez Artystycznych "Impresario" w Gdańsku. Andrzej Szpak z koncertami piosenek Czesława Niemena występuje na terenie całej Polski, w Niemczech i Skandynawii a także w Stanach Zjednoczonych.
BOK
         

 

Image

 

 

 
  • Polish
  • German
  • English
Fotogaleria
Lokalne baśnie
Kino Panorama
Tarzan Park
Sztorm
Mistrzostwa Polski
Certyfikaty
Licznik odwiedzin
Jesteś 6068401 Gościem